برنامه فصل جدید سری آ اعلام شد

منبع: ورزش 3

7

1400/4/23

22:50


تقویم این فصل رقابت های سری آ اعلام شده و لیگ پیش رو نیز قرعه کشی شد.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های این فصل سری آ در روز 22 اگوست 2021 آغاز شده و قرار است در تاریخ 22 مه 2022 به اتمام برسد. این فصل پنج هفته در روزهای وسط هفته و در تاریخ 22 سپتامبر، 27 اکتبر، اول دسامبر، 22 دسامبر و شش ژانویه برگزار می شود. همچنین وقفه بازی های ملی نیز در تاریخ پنج سپتامبر، 10 اکتبر، 14 نوامبر، 30 ژانویه و 27 مارچ خواهد بود. تفاوت فاحش این فصل با فصول گذشته این است که برای اولین بار، سری آ از الگوی برنامه ریزی در لیگ برتر، لالیگا و لیگ یک پیروی خواهد کرد.

 

برنامه فصل جدید سری آ اعلام شد

 

 این بدان معناست که دیدارهای نیم فصل دوم دقیقا مشابه نیم فصل اول نخواهد بود، بلکه به ترتیبی کاملا متفاوت برنامه ریزی شده است. این برنامه ریزی به این دلیل تغییر کرده که باشگاه های درگیر در رقابتهای اروپایی آزادی عمل بیشتری داشته و از شانس بالاترین برای کسب موفقیت در سطح قاره برخوردار باشند.

 

دیدار اینتر با میلان در هفته های 12 و 24، تقابل اینتر با یوونتوس در هفته های نهم و 31 و مسابقه میلان و یوونتوس در هفته های چهارم و 23 برگزار می شود. دیدارهایی چون رم- فیورنتینا، اینتر- جنوا ، امپولی- لاتزیو، سمپدوریا- میلان و اودینزه- یوونتوس از دیدارهای حساس هفته ابتدایی فصل جدید سری آ هستند.

 

برنامه هفته اول لیگ ایتالیا بدین شرح است؛

 

برنامه فصل جدید سری آ اعلام شد

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو