دوناروما: حضور در باشگاه با سابقه و بزرگی چون پاری سن ژرمن مایه افتخار و خوشحالی است

منبع: طرفداری

6

1400/4/23

23:06


دوناروما: حضور در باشگاه با سابقه و بزرگی چون پاری سن ژرمن مایه افتخار و خوشحالی است

پس از انتقال جانلوییجی دوناروما به پاری سن ژرمن، این دروازه بان 22 ساله و ناصر الخلیفی گفتگویی با وبسایت رسمی باشگاه داشتند. دوناروما پس از امضای قرارداد با پاری سن ژرمن گفت:

پس از قهرمانی در یورو و آمدن به اینجا، روزهای زیبایی را سپری می کنم. بسیار خوشحالم که عضوی از این باشگاه بزرگ هستم. اینجا آمدم تا برای پیروزی و قهرمانی تلاش کنم. پاری سن ژرمن، باشگاهی بزرگ و با سابقه فوق العاده است بنابراین خوشحالم که می توانم بخشی از این باشگاه باشم. 

فصل جدیدی از زندگی من آغاز شد. در میلان بزرگ شدم و اکنون احساس می کنم برای این ماجراجویی تازه آماده هستم. پاریس یکی از بزرگ ترین باشگاه های جهان است. حضور در اینجا مایه افتخار است و امیدوارم کارهای بزرگی انجام بدهم.

پاریس تیمی باورنکردنی است و همیشه مسابقات این تیم را از طریق تلویزیون دنبال می کردم. طبیعی است که بخواهید برای تکامل خود در کنار قهرمانان پاری سن ژرمن بازی کنید. این موضوع برای من افتخاری بزرگ و رویایی باورنکردنی است.

لیگ قهرمانان اروپا رقابتی بسیار بزرگ است. سال ها تلاش کردم در این رقابت ها به میدان بروم اما موفق نشدم. برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا با پاری سن ژرمن لحظه شماری می کنم. هدف اولیه من پیشرفت حداکثر و بدون محدودیت در پاریس است. سپس می خواهیم تا حدامکان فاتح همه جام ها شویم و شادی را به هواداران هدیه کنیم. احساس می کنم برای پذیرش این چالش مهم و باشکوه آماده هستم. 

با پوچتینو کمی صحبت کردم. او از حضور من در اینجا خوشحال است و من نیز از کار کردن با او خوشحال هستم. او یک مرد و مربی فوق العاده است. می خواهیم در کنار یکدیگر کارهای بزرگی انجام بدهیم. می توانم در کنار بهترین های جهان تمرین کنم بنابراین قطعا پیشرفت خواهم کرد. 

در طول یورو با مارکو وراتی صحبت می کردیم و او از آمدن من به پاریس بسیار خوشحال بود. از پیوستن به او کاملا راضی هستم.

a href='https://newsparsi.com/goto/web/url/3384911'جانلوییجی دوناروما/a / a href='https://newsparsi.com/goto/web/url/2487213'پاری سن ژرمن/a

دوناروما در پاری سن ژرمن با شماره 50 به میدان می رود

ناصر الخلیفی نیز گفت:

بسیار خرسند هستیم که از دوناروما استقبال می کنیم. به او بابت قهرمانی در یورو 2020 و دریافت جایزه بهترین بازیکن رقابت ها تبریک می گوییم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو