خوش‌ خبر: حواشی والیبال در بدترین زمان ممکن به وجود آمد/ بعد از المپیک مسائل را روشنگری می‌کنیم

منبع: طرفداری

13

1400/4/24

13:33


خوش‌ خبر: حواشی والیبال در بدترین زمان ممکن به وجود آمد/ بعد از المپیک مسائل را روشنگری می‌کنیم

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: حواشی به وجود آمده در بدترین زمان برای تیم ملی والیبال پیش آمد که بر روی تمرینات و مسائل روحی و روانی بازیکنان تاثیر گذاشت.

به گزارش طرفداری، امیر خوش خبر درباره شرایط تیم و بازیکنان والیبال به رادیو ورزش گفت:

کار مقدمات سفر تیم ملی از مدت ها پیش آغاز شده است. عوامل کمیته المپیک و فدراسیون در حال تلاش هستند که بتوانند تیم را در بهترین شرایط اعزام کنند. با توجه به حرف و حدیث های فراوان و شایعات مختلف، 12 نفر تیم ملی مشخص شد. روز گذشته الکنو در یک فضای بسیار خوب بعد از تمرین تیم، از کادر فنی تشکر و خداحافظی کرد. تیم ملی با عزمی راسخ و دعای مردم شنبه شب عازم مسابقات المپیک خواهد شد.

خوش خبر با اشاره به تغییرات نهایی و مشخص شدن اسامی تیم ملی زودتر از موعد عنوان کرد:

این موضوع به خاطر تمریناتی بود که در روزهای آخر پیش آمد. الکنو به دلیل خستگی زیاد بازیکنان تمرینات امروز را تعطیل کرد. ما روز شنبه هم یک تمرین سبک وزنه خواهیم داشت. زمان پرواز هم ساعت 23:30 است و مستقیم وارد دهکده می شویم. هنوز وضعیت بازی های تدارکاتی مشخص نیست. چرا که باید شرایط تمرینی به گونه ای باشد که پشت سر هم انجام شود و زمان برای گرم کردن بچه ها و آماده شدن برای بازی دوستانه وجود داشته باشد که بعید می دانم چنین شرایطی فراهم شود. کشورها هم هنوز خبری در این خصوص به ما ندادند. حالا باید وارد آن جا شویم که ببینیم برنامه به چه شکل است.

خوش خبر درباره حواشی اخیر ادامه داد:

حواشی به وجود آمده در بدترین زمان و شرایط ممکن برای تیم ملی بود و بر روی تمرینات و مسائل روحی و روانی اعضای تیم تاثیر گذاشت. یک مقدار دلسردی و عدم تمرکز به وجود آورد. تلاش شد تا این مشکل برطرف شود. اما آنچه مسلم است این است که این تیم در حال آماده شدن برای المپیک است و در هر لحظه ممکن است هر بازیکنی حذف یا اضافه شود. هر آمدن و رفتنی که همراه با حواشی باشد دیگر نمی توان این تیم ملی را نگه داشت. هنوز یک هفته ای تا شروع بازی ها مانده است. همه را به آرامش و انگیزه دادن به تیم ملی دعوت می کنم. هر مساله، مشکل و ابهامی در روند تیم و انتخاب بازیکنان وجود دارد بعد از این رقابت ها قطعا روشنگری خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال گفت:

الکنو بعد از مسابقات برنمی گردد و داورزنی هم با تاخیر به تیم ملی ملحق می شود. ما همچینن با توجه به شرایط کرونایی تمامی تست ها را 10 روز قبل از پرواز انجام دادیم. یک تست هم روز گذشته انجام شد. یک تست هم به عنوان آخرین تست قبل از اعزام و پرواز انجام خواهیم داد. بقیه فرم ها و شیوه نامه های بهداشتی برای ورود به ژاپن را هم آماده کردیم که امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو