میلان 2-0 فروزینونه؛ ماموریت موفقیت آمیز در سن سیرو؛ اکنون چشم‌ها به تورین دوخته شده است

منبع: طرفداری

86

1398/2/29

22:22


میلان 2-0 فروزینونه؛ ماموریت موفقیت آمیز در سن سیرو؛ اکنون چشم‌ها به تورین دوخته شده است

پس از 55 دقیقه بد، میلان با حمایت 60 هزار هوادار به خودش آمد و توانست با درخشش ستاره هایش، به رتبه چهارم جدول برسد. اکنون اگر آتالانتا به یوونتوس ببازد، سرنوشت دوباره به دستان روسونری بازخواهد گشت.

طرفداری- از هفته سی و هفتم رقابت های سری آ، دو تیم میلان و فروزینونه به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

تاریخ بازی: یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۹ می ۲۰۱۹

تورنمنت: سری آ

ورزشگاه: سن سیرو

گلزنان: کریستوف پیونتک (57)، سوسو (66)

ترکیب اصلی 

 

گزارش بازی

بازی آغاز شد. امروز آباته آخرین بازی اش را برای میلان انجام می دهد و همین اتفاق مهم باعث شد نتواند جلوی اشک هایش را بگیرد. هواداران دائما نام این مدافع باتجربه را صدا می زنند. در اوایل بازی بورینی موقعیت خوبی را هدر داد. دوباره بورینی مقابل دروازه چند سانتی منتر کم آورد تا دروازه را باز کند. شوت باکایوکو با فاصله اندکی به بیرون می رود. لحظه هیجان انگیزی برای هواداران بود. کسیه با اشتباهات فراوان به بازی ادامه می دهد. کرنرهای پیاپی و میلانی که سودی از این فرصت ها نمی برد. گوردون سینگر، پسر مالک میلان هم در ورزشگاه حضور دارد. نیمه اول به اتمام رسید. 

بورینی در همین ابتدای نیمه دوم دروازه خالی را به شکلی باورنکردنی به بیرون زد! آباته بی ملاحظگی می کند! پنالتی به نفع فروزینونه! دوناروما توپ را گرفت و ناجی میلان شد. آباته باید قدردان این سنگربان جوان باشد. کوترونه به جای باکایوکو وارد زمین شد. کلمه ای برای توصیف بورینی نمی شود پیدا کرد. او در موقعیتی بالای صد درصد گل، توپ را به موازی خط دروازه فرستاد. گل برای میلان! پیونتک در نهایت فرصت طلبی پاس بورینی را به گل تبدیل کرد. ضربه کاشته برای میلان. سوسو پشت توپ می ایستد و گل! ضربه ای عالی که حتی دروازه بان هم ایستاد و تماشا کرد. روسونری 2-0 پیش می افتد. کاستیخو وارد بازی خواهد شد. مشخصا او به جای پیونتک وارد زمین شد تا تحرک در زمین بیشتر شود و بازیکنان فروزینونه بیششتر تحت پرس قرار گیرند. آباته پس از تعویض پیراهنش را در آورد که روی پیراهن نوشته شده بود «میلان در قلب من». دوناروما این بازی از ستاره های اصلی تیم بوده است. او در چندین صحنه واکنش مناسبی از خود نشان داد. 3 دقیقه وقت اضافه. بازی به اتمام رسید تا فعلا میلان شانس اصلی کسب سهمیه چهارم ایتالیا باشد.

 شرح گل ها

میلان 1-0 فروزینونه | پیونتک: پس از شلوغی در محوطه جریمه، پاس شوت مانند بورینی به پیونتک می رسد تا با ضربه ای آرام، دروازه را باز کند.

میلان 2-0 فروزینونه | سوسو: ضربه آزاد پشت محوطه جریمه و سوسو پشت توپ ایستاد و با خونسردی ضربه ای کات دار روانه دروازه کرد تا سن سیرو غرق در شادی شود. 

خلاصه بازی

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو