۳ مدافع جدید در لیست خرید استقلال

منبع: فرارو

38

1400/4/26

11:21


با پایان رقابت‌های این فصل، فرهاد مجیدی دست کم باید سه مدافع برای تیمش بخرد!

۳ مدافع جدید در لیست خرید استقلال

فرارو: استقلال با پیروزی برابر پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی به نیمه نهایی صعود کرده و حالا در دو قدمی کسب جام است. با وجود چنین برد شیرینی، اما آن‌ها یکی از مدافعان میانی شان را از دست دادند تا کمی از خوشحالی شان کاسته شود.

به گزارش فرارو، عارف غلامی، مدافع استقلال در دیدار برابر پرسپولیس با مصدومیت زانو مواجه شد و حالا خبر می‌رسد رباط صلیبی اش پاره شده است. در خوش بینانه‌ترین حالت ممکن، عارف غلامی ۷ ماه دیگر مهیای حضور در زمین مسابقه می‌شود. پس تا به اینجا، استقلال باید به فکر جایگزین برای غلامی‌ای باشد که در سیستم ۳ دفاعه فرهاد مجیدی خوب جا افتاده بود.

به غیر از این مورد، صحبت‌های سیاوش یزدانی بعد از دربی هم نگران کننده شده است؛ دیگر دفاع میانی استقلال بعد از دربی از این گفت که احتمالا در انتهای فصل از استقلال جدا خواهد شد. سیاوش از وضعیت قراردادش در این باشگاه راضی نیست و بعد از دربی را زمان مناسبی دید تا از احتمال جدایی اش حرف بزند. اگر وعده او مبنی بر جدایی در پایان فصل محقق شود، کار فرهاد مجیدی سخت‌تر از قبل می‌شود، چون او نه یکی بلکه دو مدافع میانی اش را از دست خواهد داد.

البته که بحث جدایی‌ها فقط مربوط به مدافعان میانی نیست، چون با وضعیتی که در سمت راست خط دفاعی استقلال شکل گرفته، احتمالا فرهاد مجیدی به فکر تقویت این پست هم خواهد بود. در این پست، محمد دانشگر به دلایل انضباطی نتوانسته رضایت فرهاد مجیدی را به دست بیاورد و با اختلاف نظر‌های موجود، بسیاری از بازی‌ها را در استقلال از دست داده است. البته که سن و سال وریا غفوری هم دیگر موضوعی است که ذهن فرهاد مجیدی را درگیر کرده است. او در این پست احمد موسوی را دارد، ولی اگر قرار باشد بازیکنی در حدواندازه‌های استقلال برای این پست بخرد، شاید باید نیم نگاهی به مدافعان راست لیگ برتر برای فصل آینده هم داشته باشد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو