شهادات ۳مامور پلیس در استان کرمان

منبع: برترین ها

42

1400/4/26

11:46


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پیامی شهادت سه نفر از غیور مردان جان بر کف پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان را تبریک و تسلیت گفت.

ایرنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پیامی شهادت سه نفر از غیور مردان جان بر کف پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان را تبریک و تسلیت گفت.

 در متن پیام سردار مجید کریمی آمده است: دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل جانفشانی غیور مردانی است که جان شیرین خود را در طبق اخلاص گذاشته و برای ایجاد امنیت پایدار در کشور سر از پا نشناخته تا مردم بزرگوار ایران اسلامی در همه جوانب از این نعمت بزرگ برخوردار شوند.

شهادات ۳نفر از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر

بی شک قرار گرفتن نام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر تارک مبارزه با بلیه شوم مواد مخدر در جهان، مرهون شهادت، جانفشانی و پایداری مجاهدان این عرصه است که با تقدیم همه هستی خویش به نبردی بی امان با سوداگران مرگ برخاسته و به درجه رفیع شهادت نائل می آیند.

اینجانب شهادت این عزیزان را به محضر امام عصر (عج)، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، فرمانده ناجا، خانواده معظم شهدا، پرسنل فداکار نیروی انتظامی و مردم شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن شهیدان والامقام، علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

در درگیری مسلحانه چند روز پیش در جنوب استان کرمان با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر، سه نفر از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان (شهید سرهنگ دوم ناصر بشنام، شهید سروان نظام تاجیک، شهید ستواندوم مسلم باوند) در شهرستان کهنوج به فیض شهادت نائل آمدند.

مطالب مشابه