واکنش سالار عقیلی و محمد معتمدی به خبر مهاجرت‌شان

منبع: ایران آرت

69

1400/4/26

12:03


سالار عقیلی و محمد معتمدی در اظهاراتی جداگانه، شایعه مربوط به مهاجرت خود به کشورهای اروپایی را تکذیب کردند.

ایران آرت: در هفته‌های گذشته اخباری مبنی بر مهاجرت یا اقامت سالار عقیلی و محمد معتمدی به ترتیب در اسپانیا و هلند منتشر شده که با واکنش این دو خواننده همراه شده است. 

به گزارش ایران آرت، محمد معتمدی هفته گذشته ویدئویی از خود در تهران منتشر کرد تا به این شایعه واکنش نشان داده باشد. او سپس متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: من در ایران زندگی می‌کنم و در ایران خواهم مرد.

این در حالی است که پیشتر اعلام شده بود محمد معتمدی پروژه‌ای تحت عنوان "بشنو از نی" را با همراهی هنرمندان هلندی در شهر آمستردام ضبط کرده است و شاید شایعه مهاجرت او از همین موضوع شکل گرفته باشد.

اما سالار عقیلی نیز به تازگی به خبر مهاجرتش واکنش نشان داده است. خواننده آثاری نظیر "وطنم" و "ایران" در یک لایو اینستاگرامی بیان کرد: چنین موضوعی صحت ندارد. من کماکان در خدمت مردم ایران هستم. همان‌طور که قبل‌تر هم گفته‌ام، چه در کنج قفس باشم، چه در پرواز، می‌خوانم، قناری فطرتم تا زنده‌ام آواز می‌خوانم، زبانم از حدیث عاشقی کی خسته می‌گردد، سرود عشق را صدبار خواندم باز می‌خوانم.

این خواننده موسیقی سنتی که هنگام حضور در این گفت‌وگوی اینستاگرامی، در ترکیه به سر می‌برد، درباره موضوع مهاجرتش تاکید کرد: این خبر کذب است و از طریق وکلا و مراجع قضائی، پیگیر رسیدگی به این موضوع هستیم.

مطالب مشابه