جدیدترین قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۲۶)

22

1400/4/26

12:40


قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنجشنبه ۵۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان مبادله شد.

جدیدترین قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۴/۲۶)

در معاملات امروز -شنبه بیست و ششم تیر- در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار صعودی شد و ۵۰ تومان افزایش یافت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان ثبت شد و در نیمه روز با افزایش ۴۱ تومانی به ۲۴ هزار و ۱۴۱ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۴ هزار و ۳۴۱ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۳۸۲ تومان افزایش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با کاهش ۷۸ تومانی نسبت به روز چهارشنبه ۲۸ هزار و ۵۷۲ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۸ هزار و ۹۳۶ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۸ هزار و ۸۵۸ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز چهارشنبه تغییر نداد و ۲۴ هزار و ۲۶۰ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۱۵۱ تومان کاهش یافت و در نیمه روز به ۲۸ هزار و ۸۸۶ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز پنجشنبه ۵۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۲۰ تومان افت کرد و ۲۹ هزار و ۱۸۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۷۶۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز پنجشنبه رشد ۶۰ تومانی داشته است.

منبع: اقتصاد نیوز

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو