ملاقات خصوصی هوتن شکیبا با پریناز ایزدیار + عکس

منبع: رکنا

50

1400/4/26

14:06


ملاقات خصوصی هوتن شکیبا با پریناز ایزدیار + عکس

هوتن شکیبا 24 خرداد ماه سال 1363 در سنندج متولد شد . هوتن شکیبا در کودکی خجالتی و کم رو بود. هوتن شکیبا در خانواده ای کرد تبار متولد شد. مادر هوتن شکیبا معلم بود و پدرش کارمند اداره کشاورزی و تنها یک برادر به نام هومن دارد که از او بزرگتر است و در هنر نقاشی متبحر است. خانواده مادری هوتن شکیبا دستی در هنر داشتند و هوتن شکیبا برخلاف نظر پدرش که مخالف بازیگر شدن او بود به این حرفه ورود کرد و به چهره ای شناخته شده تبدیل شد. پدر هوتن شکیبا از مخالفین جدی بازیگر شدن او بود اما در دوره ای با دیدن علاقه هوتن دست از مخالفت کشید و به او توصیه کرد که به دنبال علاقه اش برود.

فعالیت هوتن شکیبا

هوتن شکیبا بازیگر و صداپیشه ؛ در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد»، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و تاکنون در آثار مطرح سینمایی همچون «طبقه حساس»، «هلن»، «عامه پسند»، «تی تی»، «ابلق» و... حضور داشته است.

«ملاقات خصوصی» اولین فیلم امید شمس است که فیلمنامه آن توسط او و علی سرآهنگ نوشته شده است. شمس پیش از این در عرصه فیلم کوتاه فعالیت داشته و آثارش در جشنواره های داخلی و خارجی حضور موفقی داشته است.

فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» اثری پربازیگر است و بزودی در تهران کلید می خورد.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع : ساعد نیوز

 

مطالب مشابه