پرواز ال 90 روی گاردریل ها / در آزادراه تهران – قم رخ داد + عکس ها

پرواز ال 90 روی گاردریل ها / در آزادراه تهران – قم رخ داد + عکس ها


منبع: رکنا

64

1400/4/26

14:56


پرواز ال 90 روی گاردریل ها / در آزادراه تهران – قم رخ داد + عکس ها

همزمان با رخداد این حادثه و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 50 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 16:08 روز گذشته به سمت آزادراه تهران-قم، مسیر جنوب به شمال، بعد از عوارضی اعزام شدند.

به گزارش رکنا، اسماعیل اکبری فرمانده نیروهای عملیاتی اعزام شده به محل حادثه در این باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری رنو تندر در حال حرکت بود که ناگهان به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج شده و به شدت با موانع وسط آزادراه برخورد کرده و به صورت نیمه واژگون بر روی گاردریل ها متوقف شده بود.

وی افزود: راننده خودرو سواری که یک مرد 28 ساله بود، براثر این حادثه دچار مصدومیت جزئی شده و قبل از رسیدن آتش نشانان توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودرو خارج شده و به حاشیه امن آزادراه منتقل شده بود.

این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: نیروهای عملیاتی به محض رسیدن به محل حادثه، پس از قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر و قطع جریان برق خودرو، با استفاده از تجهیزات مخصوص نشتی بنزین خودرو سواری را رفع کردند.

اکبری خاطر نشان کرد: آتش نشانان با استفاده از ابزار مخصوص قسمتی از گاردریل ها را برش دادند و با استفاده از جرثقیل خودرو سواری را به حاشیه امن آزادراه انتقال دادند.

گفتنی است؛ نیروهای عملیاتی پس از پاکسازی آثار به جای مانده از حادثه از سطح آزادراه، محل حادثه را جهت بررسی علت تحویل کارشناسان راهور دادند.

حادثه

حادثه

حادثه

حادثه

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو