سیدجلال حسینی مصدوم نیست؛ کاپیتان به ترکیب برمی گردد؟

منبع: طرفداری

63

1400/4/26

16:34


سیدجلال حسینی مصدوم نیست؛ کاپیتان به ترکیب برمی گردد؟

هنوز مشخص نیست سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس باز خواهد گشت یا نه

به گزارش طرفداری، سیدجلال حسینی در دو بازی اخیر پرسپولیس با صلاحدید کادر فنی روی نیمکت نشست.

سیدجلال حسینی که در فصل جاری لیگ برتر یکی از بهترین بازیکنان لیگ و تیم پرسپولیس بوده، در دو بازی اخیر سرخ پوشان روی نیمکت نشست. در ابتدا نیمکت نشینی حسینی به مصدومیت ربط داده شد اما خبرهای دریافتی خبرنگار طرفداری از درون تیم نشان می دهد سیدجلال هیچ مشکلی نداشته و به یک باره و با نظر گل محمدی از ترکیب فیکس به نیمکت فرستاده شده است.

سیدجلال حسینی که در این فصل آمار خوبی هم از نظر گلزنی از خود ثبت کرده و در تمام روزهایی که سرخ ها در خط دفاعی با کمبود نفر مواجه بودند و حتی همین اواخر در اوج مصدومیت کنعانی زادگان و محرومیت های فرشاد فرجی، در اوج آمادگی در بازی های فشرده تیم حضور پیدا کرد و عملکرد فوق العاده ای هم داشت، به یک باره در دو بازی اخیر نیمکت نشین شد.

از این رو هنوز مشخص نیست کاپیتان باتجربه پرسپولیس برای بازی با ماشین سازی در ترکیب قرار می گیرد یا نه. او حتی در بازی بزرگ حذفی هم با صلاحدید یحیی به بازی گرفته نشد و فرشاد فرجی به جای او بازی کرد؛ بازیکنی که آمار خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشت.

حالا سوال این است سیدجلال چه سرنوشتی در پرسپولیس یحیی پیدا خواهد کرد؛ ادامه نیمکت نشینی و خروج از ترکیب تا پایان فصل یا بازگشت به ترکیب؟

نباید این نکته را فراموش کرد که سیدجلال یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و قرار نیست کسی به این راحتی حکم به جدایی او دهد. ضمن این که با جدایی احتمالی کنعانی زادگان باز هم یحیی و دستیارانش به سیدجلال حسینی نیاز خواهند داشت. حداقل تا زمانی که بازیکن جدید مدنظر آن ها که قرار است جای کنعانی زادگان را بگیرد در پرسپولیس جا بیفتد.

مطالب مشابه