قیمت روز محصولات پر طرفدار سایپا + جدول

47

1400/4/26

17:41


ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز بازار محصولات سایپا با افت و یا بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

قیمت روز محصولات پر طرفدار سایپا + جدول

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که با شروع آخرین هفته تیرماه «کوییک R» در بازار افت دو میلیون تومانی را تجربه کرد و سایر محصولات سایپا نیز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

نزولی شدن محصولات سایپا در بازار در حالی شکل گرفت که امروز دلار شکل صعودی به خود گرفته بود، اما دلیل این نزول از سوی فعالان بازار خودرو تعطیلی نمایشگاه ها و مراکز شماره گذاری عنوان می شود. دو هفته گذشته نمایشگاههای خودرو به دلیل شیوع کرونا به صورت رسمی تعطیل اعلام شدند، هرچند این تعطیلی بیش از آنکه رسمی باشد اسمی است و مشاهدات بازار نشان از آن دارد که نمایشگاه داران چندان به آن توجهی نمی کنند.

البته با وجود بی توجهی نمایشگاه داران به تعطیلی رسمی مراکز شماره گذاری در حاضر به طور کامل تعطیل هستند و در صورتی که معامله ای هم در بازار صورت گیرد امکان شماره گذاری وجود ندارد به همین دلیل در حال حاضر بازار در حالت سکون بسر می برد.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

براساس ارزیابی بازار خودرو «کوییکR » امروز افتی دو میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن به ۱۶۱ میلیون تومان رسید، این افت در حالی برای «کوییکR » ثبت شد که «کوییک معمولی» همانند سایر محصولات سایپا بدون تغییر و با قیمت ۱۵۶ میلیون تومان در بازار عرضه شد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «تیباصندوقدار» در بازار تغییری نداشته در بازار ۱۳۴ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «تیبا۲» معمولی امروز بدون تغییر در بازار ۱۴۰ میلیون تومان قیمت خورد.

براساس ارزیابی بازار خودرو «ساینا» دیگر خودرو پرطرفدار سایپا با قیمت ۱۴۷ میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

 

سایپا 26

منبع: اقتصادنیوز

مطالب مشابه