گرت بیل باعث اخراج یک برزیلی از رئال مادرید!

منبع: ورزش 3

54

1400/4/26

18:19


بازگشت گرت بیل به رئال مادرید، این باشگاه را با یک معضل عجیب روبرو خواهد کرد.

گرت بیل باعث اخراج یک برزیلی از رئال مادرید!

به گزارش "ورزش سه"، دوران یک سال و قرضی حضور گرت بیل در تاتنهام با پایان فصل به اتمام رسید و حالا یک سال از قرارداد این بازیکن با رئال مادرید باقی مانده است. پیش از رقابت های یورو 2020 اخباری در مورد تمایل گرت بیل به خداحافظی از فوتبال در همین تابستان منتشر شده و خود نیز او این شایعات را رد نکرد، اما به نظر می رسد یک فصل دیگر نیز شاهد حضور این بازیکن در ترکیب رئال مادرید خواهیم بود.

تعطیلات بیل هفته بعد به اتمام می رسد و دیروز نیز تاتنهام تایید کرد که بیل فصل پیش رو برای رئال بازی خواهد کرد.

 

 

 

 

بازگشت ستاره ولزی به رئال این باشگاه را با یک معضل عجیب روبرو می کند. با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، گرت بیل اکنون بازیکن بدون پاسپورت اروپایی محسوب می شود و به این ترتیب مانع حضور یکی از برزیلی های رئال در فهرست تیم خواهد شد.

وینسیوس، رودریگو و ادر میلیتائو برزیلی هایی هستند که هیچکدام نتوانسته اند تابعیت اسپانیایی بگیرند و طبق قوانین لالیگا، هر تیم در فهرست خود تنها می تواند سه بازیکن خارج از اتحادیه اروپا داشته باشد.

 

 

گرت بیل باعث اخراج یک برزیلی از رئال مادرید!

 

 

قبلا می شد که این قانون در مورد بازیکنانی که پیش از "برگزیت" با یک تیم لالیگایی قرارداد بسته اند، صدق نمی کند اما امروز آاس این را تکذیب کرد. اگر قوانین تعدیل نشود، بازگشت بیل به فهرست رئال به معنای بیرون رفتن نام یکی از برزیلی های رئال خواهد بود. 

 وینسسیوس قرار بود بهار امسال تابعیت اسپانیا را قبول کند اما در روند کار، موانعی ایجاد شده است. گفته می شود اگر مذاکرات با لالیگا به نتیجه نرسد، احتمالا رودریگو در فهرست تیم دوم رئال قرار خواهد گرفت و با اسپانیایی شدن وینیسیوس، نام رودریگو به فهرست تیم اول اضافه می شود.

 

 


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو