مفقودی 2 نفر در سیل کرمان

منبع: عصر ایران

38

1400/4/26

18:52


پیکر سه نفر از اعضای این خانواده در حوالی روستای ده زارچی و بیدشک در حوالی سد بافت پیدا شده و امدادرسانی به سیل زدگان و جستجوی دو مفقودی دیگر همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی بیش از ۸۵ نفر آسیب دیده در ۲۱ روستای سیل زده در شهرستان های بافت، بردسیر، زرند، راور، رابر، سیرجان، ماهان و راین خبر داد و گفت: جستجوها برای یافتن پیکر دو نفر از مفقودین در شهرستان بافت ادامه دارد.

به گزارش ایسنا؛ "رضا فلاح" عصر امروز ۲۶ تیرماه با اشاره به اعزام ۸۵ امدادگر، نجاتگر و پرسنل امدادی به مناطق آسیب دیده در شهرستان های بافت، بردسیر، زرند، راور، رابر، سیرجان، ماهان و راین در استان کرمان اظهار کرد: بیش از ۸۵ نفر آسیب دیده از سیل توسط نیروهای هلال احمر از ساعات اولیه وقوع سیل در ۲۱ روستا امدادرسانی شده اند.

وی با اشاره به مفقود شدن پنج نفر از اعضای یک خانواده در روستای میانده کیسکان شهرستان بافت، افزود: پیکر سه نفر از اعضای این خانواده در حوالی روستای ده زارچی و بیدشک در حوالی سد بافت پیدا شده و امدادرسانی به سیل زدگان و جستجوی دو مفقودی دیگر همچنان ادامه دارد.

فلاح در ادامه با اشاره توزیع اقلام غذایی و زیستی در بین آسیب دیدگان از سیل توسط جمعیت هلال احمر بیان کرد: ۲۲ دستگاه خودروی کمک دار، آمبولانس و سواری در این عملیات ها به کار گرفته شده است.

تصویری


ویدئو