جانشین جهانبخش از بارسلونا می آید

منبع: ورزش 3

50

1400/4/26

19:06


برایتون برای جذب مارتین برایثوایت، مهاجم دانمارکی بارسلونا وارد عمل شده است.

جانشین جهانبخش از بارسلونا می آید

به گزارش "ورزش سه"، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی شاهد بازگشت مارتین برایثوایت، مهاجم باتجربه بارسلونا به لیگ برتر انگلیس خواهیم بود. باشگاه برایتون به تازگی پیشنهاد 50 میلیون پوندی آرسنال برای انتثال بن وایت، مدافع انگلیسی خود به استادیوم امارات را پذیرفته و قصد دارد با استفاده از این منبع مالی برای خرید مارتین برایثوایت، مهاجم دانمارکی بارسلونا اقدام کند.

 

جانشین جهانبخش از بارسلونا می آید

 

بارسا حدود 12 میلیون یورو برای فروش مهاجم سابق میدلزبورو در نظر گرفته و مشکلی با فروش مارتین برایثوایت ندارد. این بازیکن که یک سال و نیم پیش و در فصل نقل و انتقالات زمستانی از بتیس راهی نوکمپ شد، در طول این مدت عملکرد ضعیفی نداشت و به تناوب در ترکیب این تیم قرار می گرفت. البته به جز برایتون، تیم هایی چون وستهام و نیوکاسل نیز به دنبال جذب مارتین برایثوایت هستند، اما به نظر می رسد برایتون از شانس بیشتری برای خرید این بازیکن برخوردار است.

 

ساعتی قبل علیرضا جهانبخش، وینگر ایرانی برایتون بعد از سه فصل حضور در رختکن این باشگاه با فاینورد به توافق رسیده و با قراردادی سه ساله دوباره راهی لیگ هلند شد. برایتون برای جانشینی جهانبخش به دنبال تقویت خط حمله خود بوده و برای جذب مارتین برایثوایت وارد عمل شده است. با انتقال بازیکنانی چون سرخیو آگوئرو و ممفیس دیپای به نوکمپ، شانس این مهاجم دانمارکی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت کمتر از قبل شده و بارسلونا دیگر نیازی به حفظ این بازیکن نمی بیند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو