بهترین گزینه ها برای هدیه عروسی به عروس و داماد

بهترین گزینه ها برای هدیه عروسی به عروس و داماد


منبع: آرگا

149

1400/4/26

19:08


در این بخش از سبک زندگی مجله آرگا لیست هدیه عروسی مخصوص جشن عروسی زوجین جوان را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم با توجه به مطلب ذکر شده بتوانید کادویی مناسب را تدارک ببینید.

روز عروسی یکی از زیباترین روزها برای عروس و دامادها می باشد و اگر به جشن عروسی دعوت شده اید بهتر است در انتخاب هدیه عروسی توجه لازم را به خرج دهید و از مادر عروس یا داماد بپرسید که در جهزیه شان چه چیزی کم دارند تا در صورت امکان بتوانید آن وسایل را به عنوان کادو تهیه کنید.

پیشنهادهایی برای هدیه عروسی

برای تازه عروس و دامادها می توانید کادوهای مختلفی را تهیه کنید و اگر شما احساس می کنید سلیقه خوبی ندارید می توانید کارت هدیه بگیرید همچنین اگر سلیقه خوبی دارید بهتر است وسایل دکوری و عتیقه و … را خریداری نمایید. در مطالب قبلی تزیین کادوی عروس و ساخت پاکت پول عروسی را مشاهده کردید در ادامه پیشنهادهایی برای کادوی عروسی را پیش رو خواهید داشت.

کادوی عروسی

بهترین کادوی عروسی

۱.ظروف

ساده ترین کادویی که به ذهن هر فردی ممکن است برسد ظروف می باشند و شما می توانید ظروف غذاخوری و بستنی خوری و دکوری و صبحانه خوری و … را به عنوان کادو به عروس های جوان بدهید.

۲. کالای خواب

پتو و کالای خواب از انواع کادوهای کاربردی می باشند و شما می توانید با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید ست کالای خوبی را برای عزیزان خود تهیه کنید بهتر است قبل از تهیه کالای خوب به سلیقه عروس و داماد توجه داشته باشید همچنین کالایی را خریداری نمایید که با سایر وسایل موجود در جهیزیه عروس و داماد مطابقت داشته باشد.

۳. ظروف پذیرایی و لوکس

ظروف کریستال و بلوری از انواع ظروف پرطرفدار برای کادوی جشن عروسی هستند و بهتر است قبل از خرید این ظروف مطمئن شوید که در جهیزیه وجود ندارند تا خرید بیهوده ای نداشته باشید.

خرید کادوی عروسی

۴. تابلوی هنری

اگر شما علاقه زیادی به هنر دارید می توانید تابلو با سبک هنری خاصی را برای عروس و داماد تدارک ببینید همچنین می توانید یک پرتره از عروس و داماد را به آن ها کادو بدهید و آن ها را سوپرایز کنید.

۵. صنایع دستی

صنایح دستی یکی دیگر از مناسب ترین گزینه ها برای کادوی عروسی می باشد.

۶. لیوان و فنجان

ست های مختلف لیوان و فنجان می تواند کادویی کاربردی برای عروسی باشد و شما می توانید ست قهوه خوری یا ست چای خوری با طرح و رنگی خاص را برای عروس و داماد تهیه کنید.

۷. لوستر

اگر شما از نزدیکان عروس و داماد می باشید بهتر است لوستری شیک و خاص را به عنوان کادو به آن ها بدهید. در صورت تمایل می توانید لوستر را از بین طرح های لاکچری و لوکس انتخاب نمایید همچنین می توانید لوستری مدرن و جذاب را به عنوان هدیه خریداری کنید که انتخاب طرح لوستر به سایر وسایل موجود در جهزیه عروس و داماد و سبک چیدمان منزل آن ها بستگی دارد.

خرید کادوی عروسی

۸. لوازم دکوری

لوازم دکوری با طرحی خاص می تواند کادویی مناسب برای عروس و داماد باشد و بهتر است شما وسیله دکوری را خریداری کنید که کاربردی نیز باشد.

۹. کادو برای ساقدوش عروس و داماد

اگر شما از نزدیکان عروس و داماد هستید بهتر است برای ساقدوش های عروس و داماد هدایایی را تهیه کنید زیرا آن ها در شب عروسی فعالیت زیادی می کنند. برای ساقدوش های عروس می توانید جواهراتی را خریداری کنید و برای ساقدوش های داماد نیز می توانید دکمه سرآستین و حلقه یا ساعت را تدارک ببینید.

هدایای عروسی

۱۰. کارت هدیه یا پول

اگر شما ایده خاصی برای تهیه کادوی عروسی ندارید می توانید مبلغی پول را به عنوان کادو به عروس و داماد بدهید همچنین بهتر است پول را درون پاکت پول به همراه کارت تبریک قرار بدهید در صورت تمایل می توانید کارت هدیه ای را تدارک ببینید و روی کارت هدیه متنی پرمحتوا را بنویسید.

برای تصمیم گیری در مورد مبلغی که به عنوان کادو در نظر گرفته اید بهتر است به بودجه خود توجه داشته باشید همچنین رابطه و میزان صمیمت شما با عروس و داماد نیز می تواند در میزان مبلغی که شما در نظر گرفته اید تاثیرگذار باشد.

مناسب ترین هدیه عروسی

۱۱. هدایای زیبا و خاص

برخی از هدایا در عین کاربردی بودن می توانند خاص نیز باشند و از آن ها به عنوان وسایل دکوراتیو نیز استفاده می شود که در ادامه برخی از این هدایا را ذکر خواهیم کرد.

بهترین کادوی عروسی

 • انواع کریستال ها
 • گلدان های بلند و کوتاه
 • شکلات خوری
 • آجیل خوری و میوه خوری
 • شیرینی خوری
 • تابلو فرش
 • تابلوی نقاشی

هدیه برای جشن عروسی

 • تابلوهای منظره و فلزکاری شده
 • آباژور
 • آب نما تزیینی ( در صورت بزرگ بودن متراژ خانه عروس و داماد )
 • عتیقه و وسایل دکوری سنتی
 • گرامافون و گوشی تلفن قدیمی
 • گلدان قدیمی و ظروف قدیمی
 • قالیچه های پادری یا قالیچه های سه متری

هدیه جشن عروسی

نکاتی برای خرید کادوی عروسی

 • قبل از خرید کادو بهتر است با مادر عروس یا مادر داماد مشورت کنید و اگر به نتیجه ای نرسیدید می توانید نظر عروس و داماد را هم بپرسید.
 • بهتر است هدیه ای را انتخاب کنید که در عین لوکس بودن کاربردی نیز باشد.
 • اغلب زوجین تمایل دارند که هدایا عروسی قبل از برگزاری جشن عروسی به منزل آن ها ارسال شود زیرا این امر باعث می شود تا محدودیت حمل و نقل برای زوجین برطرف شود و علاوه بر این امنیت کادوها نیز تضمین می شود ولی اگر شما قادر به ارسال هدیه نمی باشید بهتر است کادو را در روز جشن عروسی به فردی مطمئن تحویل بدهید.

هدیه برای جشن عروسی

 • کادویی را خریداری کنید که احساس می کنید با سلیقه عموم مطابقت و همخوانی دارد.
 • در صورت امکان در هنگام خرید وسایل منزل و وسایل دکوری از مطابقت و همخوانی طرح و رنگ وسیله با سایر وسایل در جهیزیه عروس مطمئن شوید.
 • اگر شما از نزدیکان عروس و داماد می باشید بهتر است در صورت امکان کادویی گرانبها را برای آن ها تهیه کنید.
 • پول یکی از بهترین هدایا است و با توجه به اینکه عروس و داماد بعد برگزاری جشن عروسی و خرید جهیزیه ممکن است به پول نیاز داشته باشند بهتر است مبلغی پول را به آن ها کادو بدهید تا در صورت تمایل وسایلی را که لازم دارند را خریداری کنند.

بهترین و مناسب ترین هدیه برای عروس و داماد

در این مطلب ایده هایی برای کادوی عروسی مخصوص عروس و دامادهای جوان را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو