بی شکستی امید عالیشاه در دربی در جریان بازی ادامه دارد

منبع: طرفداری

4

1400/4/26

19:37


بی شکستی امید عالیشاه در دربی در جریان بازی ادامه دارد

امید عالیشاه هنوز مقابل استقلال در جریان بازی شکست نخورده است

به گزارش طرفداری، امید عالیشاه تنها بازیکن حال حاضر پرسپولیس است که همچنان در دربی طعم شکست را در جریان بازی تجربه نکرده است.

کاپیتان دوم پرسپولیسی‌ها که در دربی حذفی و در غیاب سیدجلال حسینی مسئولیت کاپیتانی تیمش را برعهده داشت، برای نهمین بار در دربی به میدان رفت و باز هم بدون شکست در جریان بازی از میدان خارج شد.

او که یک فرصت فوق العاده تک‌به‌تک را هم به سادگی هرچه تمام تر در چند قدمی دروازه استقلال از دست داد که برای بازیکنی با تجربه او بسیار بعید است، در نهایت موفق شد رکورد بی شکستی اش را در جریان بازی در دربی ها حفظ کند.

عالیشاه که بعد از سید جلال حسینی قدیمی‌ترین بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شود، در دربی قبل به دلیل مصدومیت غایب بود. شاید اگر کاپیتان دوم پرسپولیس در فصل شانزدهم سرباز نمی‌شد و به تراکتور نمی رفت، تعداد بازی‌های خودش در دربی را دورقمی می کرد.

حالا باید دید عالیشاه شانس این را دارد که با تداوم حفظ بی‌شکستی از رکورد استیلی و جباری بگذرد یا با توجه به این که قراردادش در پایان فصل به پایان رسیده و زمزمه هایی نیز در مورد تمایل نداشتن کادر فنی به ادامه همکاری با او به گوش می رسد، این آخرین دربی او محسوب خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو