شانس بالای استقلال برای میزبانی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی

منبع: طرفداری

5

1400/4/26

19:52


شانس بالای استقلال برای میزبانی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی

استقلال شانس زیادی برای میزبانی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی دارد

به گزارش طرفداری، اگر استقلال برابر تیم های گل گهر یا فولاد بازی نیمه نهایی را برگزار کند میزبان این تیم ها در تهران خواهد بود.

فولاد و گل گهر در خانه برابر سپاهان و آلومنیوم برنده شده اند و اگر در نیمه نهایی به استقلال برخورد کنند قطعا میهمان استقلالی خواهند بود که در یک چهارم نهایی به حکم قرعه میهمان پرسپولیس بود.

استقلال در روز اول مسابقات برابر پیکان تهران میهمان بود و البته آبی ها شانس آوردند که میهمانی آن ها در تهران رقم خورد.

استقلال در دومین دیدار خود به مصاف تیم ذوب آهن رفت، آبی ها در این بازی میزبان بودند و در تهران برابر تیم اصفهانی 2-1 برنده شده و با 2 برد راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شدند.

استقلال در مرحله بعدی هم خوش شانس بود که میهمان پرسپولیس بود چرا که این بازی هم در تهران برگزار شد. حالا با توجه به این که فولاد و گل گهر در بازی قبل میزبان بوده اند، اگر به استقلال بخورند، با توجه به میهمانی استقلال در بازی یک چهارم، آنها میهمان استقلال و استقلال میزبان آنها در مرحله نیمه نهایی خواهد بود، اگر ملوان هم در یک چهارم نهایی برابر تیم فوتبال خیبر در انزلی برنده شده و حریف استقلال شود، باز هم بازی بین 2 تیم در تهران برگزار خواهد شد.

استقلال بر این اساس احتمالا تا فینال در تهران بازی خواهد کرد مگر اینکه خیبر به مرحله بعدی برسد. در این صورت اگر استقلال و خیبر به هم برخورد کنند، قرعه تیم میزبان را مشخص خواهد کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو