دو فینال جام حذفی برای فرهاد مجیدی در کمتر از یک سال؟

منبع: طرفداری

28

1400/4/26

20:46


دو فینال جام حذفی برای فرهاد مجیدی در کمتر از یک سال؟

فرهاد مجیدی بار دیگر این شانس را دارد با استقلال به فینال جام حذفی برسد

به گزارش طرفداری، استقلال پارسال موفق شد پرسپولیس را در نیمه نهایی برده و به فینال جام حذفی ببرد. این اتفاق در روز 5 شهریور ماه پارسال رخ داد و امسال هم استقلال در ضربات پنالتی برابر پرسپولیس برنده بود اما این بار در مرحله یک چهارم نهایی.

استقلال در روز 13 مرداد ماه به مصاف حریف خود در جام حذفی می رود و به خاطر احتمال زیاد برگزاری بازی این تیم در تهران، صعود به فینال برای استقلال محتمل است.

اگر استقلال به فینال برسد، فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم استقلال در مدت زمان کمتر از یک سال 2 بار تجربه صعود به فینال مسابقات فوتبال جام حذفی را خواهد داشت.

استقلال برای رسیدن به فینال با یکی از تیم های ملوان، خیبر، فولاد و گل گهر بازی خواهد کرد، به جز خیبر، بازی استقلال برابر هر کدام از این تیم ها برگزار شود، بازی در تهران انجام خواهد شد و استقلال میزبان تیم های مورد نظر خواهد بود وا گر بازی با خیبر برگزار شود، نتیجه میزبانی را قرعه کشی برای 2 تیم مشخص خواهد کرد.

استقلال در سال 97-96 برای اخرین بار آن هم با پیروزی برابر تیم فوتبال خونه به خونه بابل قهرمان مسابقات فوتبال جام حذفی کشور شد و این بار هم شانس بالایی برای قهرمانی در مسابقات فوتبال جام حذفی کشور دارد.

مطالب مشابه