سیدمحمد موسوی: کار بسیار سختی در المپیک داریم؛ لیگ ملت‌ ها جنبه تدارکاتی داشت

منبع: طرفداری

2

1400/4/26

21:05


سیدمحمد موسوی: کار بسیار سختی در المپیک داریم؛ لیگ ملت‌ ها جنبه تدارکاتی داشت

موسوی می گوید سعی می کنیم بهترین نتیجه را در المپیک بگیریم.

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان می گوید اهل گله‌گذاری و نق زدن نیستم، اما اتفاق خاصی نسبت به سال‌های غیرالمپیکی رخ نداده است.

به گزارش طرفداری، سید محمد موسوی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان ایران به مسابقات المپیک توکیو درمورد شرایط تیم ملی والیبال کشورمان اظهار داشت:

المپیک بزرگترین آوردگاه ورزشی و غیر فوتبالی دنیا است. برای هر ورزشکار حضور در این مسابقات هم یک افتخار به شمار می‌رود. برای دومین بار است که این سهمیه را برای والیبال و ورزش کشور کسب می‌کنیم. قطعاً تمام انرژی و انگیزه‌مان را برای این مسابقات به کار خواهیم گرفت.

وی ادامه داد:

مسابقات سخت لیگ ملت‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم که بیشتر جنبه تدارکاتی و آماده‌سازی برای المپیک داشت. کادر فنی تلاش کرد تا به ترکیب ایده‌آل دست پیدا کند. امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. کار بسیار سختی داریم، اما سعی می‌کنیم که بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا تدارک لازم برای حضور در المپیک انجام شد یا خیر، گفت:

الان نه جای انتقاد است و نه جای صحبت کردن درخصوص این موضوعات؛ من اهل گله‌گذاری و نق زدن نیستم، اما اتفاق خاصی نسبت به سال‌های غیرالمپیکی رخ نداده است. شرایط فدراسیون والیبال مثل همیشه خوب بود، چون فدراسیون ما حرفه‌ای است. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو