خدمتی: با وجود مشکلات و کمبودها با بقیه کشورها برابریم

منبع: ورزش 3

5

1400/4/26

21:35


عضو تیم ملی تیراندازی زنان ایران گفت: نشان دادیم که با وجود کمبودها و مشکلات می توانیم با بقیه کشورها برابر باشیم.

خدمتی: با وجود مشکلات و کمبودها با بقیه کشورها برابریم

به گزارش "ورزش سه"، نجمه خدمتی، عضو تیم ملی تیراندازی زنان ایران با کسب مقام پنجم تفنگ بادی ۱۰ متر جام جهانی چین اولین سهمیه کاروان ایران را برای المپیک توکیو به دست آورد. او با وجود 25 سال سن تجربه بالایی دارد و المپیک توکیو دومین المپیک دوران ورزشی اش به شمار می رود. خدمتی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان ایران در المپیک به خبرنگار ما گفت: تمام تلاش مان را خواهیم کرد. همه ورزشکاران هم جزو بهترین ها هستند.

 

وی ادامه داد: 30-40 نفر هستیم که هر کدام در یک رشته شرکت می کنیم. همه هم برای مدال می آیند و امیداوارم که ما هم جزو مدال آوران باشیم و روی سکو برویم. روز مسابقه چیزی مشخص نیست.

 

عضو تیم ملی تیراندازی زنان ایران در المپیک در مورد رکوردهای خود و هم تیمی هایش گفت: رکوردهایمان خیلی خوب است در مسابقات خودمان را در سطح عالی حفظ کردیم و نشان دادیم که با وجود کمبودها و مشکلاتی که به خاطر نبودن فشنگ و سایر موارد  می توانیم با بقیه کشورها برابر باشیم.

 

خدمتی در خصوص اینکه آیا به جز انگیزه های معنوی، پاداش های تعیین شده هم در انگیزه ورزشکاران برای کسب مدال تاثیر دارد گفت: جایزه مالی صد در صد برای همه انگیزه است و امیدوارم که همه موفق باشیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو