حسینی: پاداش ها در شان ورزشکار المپیکی نیست

منبع: ورزش 3

4

1400/4/26

22:11


ملی پوش تکواندوی ایران در المپیک، پاداش های تعیین شده برای مدال آوران توکیو را در شان مدال آوران این رویداد بزرگ ندانست.

حسینی: پاداش ها در شان ورزشکار المپیکی نیست

به گزارش "ورزش سه"، میر هاشم حسینی، عضو المپیکی تیم ملی تکواندو در حاشیه مراسم بدرقه ورزشکاران به توکیو گفت و گویی با خبرنگار ما انجام داد. او در با ابراز خوشحالی از پایان انتظارها برای شروع المپیک گفت: خدا را شکر موعد آن چیزی که می خواستیم رسید و به توکیو اعزام می شویم. تمرینات منظم و فشرده ای انجام داده ایم و انشالله بتوانیم انتظاری که از خودمان داریم را به اجرا بگذاریم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: بهترین تمرینات را انجام داده ام و از این بابت خیالم راحت است. انشالله که آن روز، روز من باشد و بهترین عملکردم را داشته باشم و بهترین مدال را برای کشورم کسب کنم.

 

ملی پوش تکواندوی ایران در مورد این که در اولین المپیک خود چه هدفی را دنبال می کند گفت: استارت اول مان انشالله در المپیک خوب باشد و بتوانیم به بعدی ها فکر کنیم. فعلا به بعدی ها فکر نمی کنم و تمرکزم روی این المپیک است. در اولین المپیک با تمام قدرت و وجودم شرکت می کنم.

 

حسینی با انتقاد از رقم پایین پاداش های تعیین شده برای مدال آوران توکیو تاکید کرد: جایزه ها عددی نیست که زیاد وضعیت ما را خیلی خوب کند. اعداد زیاد خوبی نیستند و یک بازیکن فوتبال در یک سال بیشتر از این مبلغ قرارداد می بندد. در شان یک ورزشکار المپیکی نیست که طلا، نقره و برنز کسب کند و این ارقام را به او بدهند. کسب سهمیه کار خیلی سختی است. یک پروسه 4 ساله برای کسب سهمیه داشتیم. بودن و مبارزه کردن کنار بزرگان هر وزن تکواندو خیلی سخت است. خدا را شکر توانستیم از طریق رنکینگ سیستم توانستم این کسب سهمیه را انجام بدهم.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو