علیرضا حقیقی از گل گهر اخراج شد

منبع: طرفداری

4

1400/4/26

22:14


علیرضا حقیقی از گل گهر اخراج شد

پایان قصه علیرضا حقیقی و باشگاه گل گهر شیرین نبود.

بعد از پایان بازی گل گهر و آلومینیوم اراک در جام حذفی، گفته شد که علیرضا حقیقی با یکی از هواداران گل گهر که به روایتی یکی از مشوق ها و بوقچی های تیم بوده است، درگیر شده و برخورد فیزیکی با این شخص داشته است و این شخص هم قصد دارد که از او شکایت کند.

به گزارش طرفداری؛ باشگاه گل گهر تلاش داشت که این خبر رسانه ای نشود اما با پیگری هایی که کانون هواداران باشگاه و طرفداران سیرجانی این تیم داشته اند، باشگاه یک بیانیه ای منتشر کرد که علیرضا حقیقی به کمیته انضباطی باشگاه فرخوانده شده است و جلسه کمیته انضباطی برگزار می شود و حتما با متخلفین این اتفاق برخورد می شود.

بعد از اینکه باشگاه که چنین بیانیه ای منتشر کرد، پیگیری خبرنگاران نشان داد که درگیری پس از بازی گل گهر و آلومینیوم اتفاق افتاده است و خیلی برای سیرجانی ها مهم است که با علیرضا حقیقی به خاطر این درگیری فیزیکی برخورد شود.

به هر حال امروز جلسه کمیته انضباطی علیرضا حقیقی برگزار شد و کمیته انضباطی گل گهر، حقیقی را به کسر 40 درصد از قرارداد و اخراج از تیم محکوم کرد و از کادرفنی خواست که این دروازه بان را تا پایان فصل از تیم کنار بگذارد.

گویا شخصی که مدعی است که علیرضا حقیقی او را مضروب کرده است، در دادگاه نیز شکایت کرده است و می خواهد که پرونده را در بیرون از باشگاه به جریان بیاندازد. این در حالی بود که علیرضا حقیقی روز گذشته اعلام کرده بود که هیچ کنک کاری با کسی نداشته است و حالا که باشگاه گل گهر او را اخراج کرده است باید دید که واکنش علیرضا حقیقی و کادرفنی گل گهر چه واکنشی در قبال این تصمیم خواهند داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو