آرتتا: امروز باید گل‌های بیشتری می‌زدیم

منبع: ورزش 3

4

1400/4/26

22:24


میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، از عملکرد تیمش در بازی دوستانه امروز مقابل رنجرز راضی به نظر می‌رسد.

آرتتا: امروز باید گل‌های بیشتری می‌زدیم

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال که طی هفته های گذشته تمرینات خود را آغاز کرده تا برای شروع قدرتمند در رقابت‌های فصل آینده آماده شود، امروز در یک بازی دوستانه به مصاف رنجرز اسکاتلند رفت و در یک بازی پر موقعیت با تساوی 2-2 در برابر حریف خود متوقف شد اما سرمربی این تیم از عملکرد شاگردانش راضی به نظر می‌رسد.

 

میکل آرتتا بعد از تساوی تیمش مقابل رنجرز گفت: "ما خیلی سخت تمرین کردیم و دو بازی انجام دادیم. همچنین قرار است هفته آینده به آمریکا سفر کنیم. ما هیچ بازیکن مصدومی نداشتیم که در هفته اول واقعا اتفاق مثبتی است. از طرفی احتمالاً چهره های جدیدی به تیم اضافه خواهند شد که این هم اتفاق خوبی محسوب می شود."

 

 

آرتتا: امروز باید گل‌های بیشتری می‌زدیم

 

 

تساوی برابر رنجرز: "واقعاً عملکرد خوبی داشتیم و فرصت‌های زیادی ایجاد کردیم اما به اندازه کافی آنها را تبدیل به گل نمی کنیم. امروز باید گل‌های بیشتری می‌زدیم. با توجه به کیفیت بازیکنانی که در اختیار داریم آنها باید انتظار بیشتری از خودشان داشته باشند. با این حال قطعاً رفته رفته بهتر خواهیم شد. به طور کلی من از عملکرد تیم راضی هستم و فکر می‌کنم که بر بازی مسلط بودیم. ما 8 تا 10 موقعیت گل‌زنی ایجاد کردیم اما در محوطه جریمه حریف به اندازه کافی با تجربه عمل نکردیم."

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو