امیر جدیدی برنده نخل طلایی کن 2021 ؟!

منبع: رکنا

4

1400/4/26

23:31


امیر جدیدی برنده نخل طلایی کن 2021 ؟!

امیرجدیدی بازیگر نام آشنای سینما و تلوزیون ایران است. امیر جدیدی در فیلم قهرمان اصغر فرهادی نقش آفرینی می کند. امیر جدیدی در کنار بازیگری به ورزش نیز می پردازد.امیر جدیدی می تواند یکی از کاندیداهای نخل طلایی باشد. امیر جدیدی این روزها با اصغر فرهادی در جشنواره کن شرکت کرده است.

با نزدیک شدن به اختتامیه هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن در سال 2021، یکی از سایت های معتبر با پیش بینی از برندگان احتمالی این دوره از فستیوال، نام امیر جدیدی را به عنوان برنده بهترین بازیگر مرد اعلام کرد.

امیر جدیدی

شهاب حسینی اولین بازیگر فیلم های حضور یافته اصغر فرهادی در فستیوال کن بود که برای بازی در فیلم فروشنده، موفق به دریافت جایزه نخل طلایی شد.

امیر جدیدی بازیگر اصلی جدیدترین ساخته اصغر فرهادی است که احتمال موفقیت او در این جشنواره و کسب جایزه مهم نخل طلایی بسیار بالا است چرا که با نمایش قهرمان اصغر فرهادی در جشنواره کن، منتقدان و نشریات معتبر فرانسوی امتیازات مختلفی به این فیلم داده اند.

امتیازاتی که به فیلم قهرمان داده شده است

در جدول مجله لوفیلم فرانسه، منتقدان بالاترین امتیاز را به فیلم قهرمان داده و پنج منتقد ، پنج نخل طلا را برای آن در نظر گرفته اند.

«مایکل سیمنت» از مجله فیلم پوزتیف فرانسه و نشریه اسکرین اینترنشنال، امتیاز کامل 4 ستاره را به  فیلم قهرمان اصغر فرهادی اختصاص داده اند.

از سوی دیگر «آنتون دولین» از مجله فیلو هنر مدوزای روسیه با 3 ستاره

«تیم رابی» از تلگراف با 3 ستاره

«متئو ماشر» از نشریه لوموند فرانسه با 2 ستاره

«کاتیا نیکومدس» از نشریه دای زیت آلمان با 2 ستاره

«پیتر بردشاو» از گاردین با 2 ستاره

«بن کنیسبرگ» از سایت راجر ایبرت با 2 ستاره

«وانگ مویان» از روزنامه «Paper» چین با 2 ستاره

و  «جولین گستر» و «دیدیه پرون» از نشریه لیبرالسیون فرانسه با یک ستاره امتیاز خود را برای فیلم قهرمان به ثبت رسانده اند.

درمیان فیلم های حاضر در این جشنواره، دو کارگردان برنده نخل طلا ، ژاک اودیار با  فیلم «پاریس منطقه 13» و آپیچات پونگ ویراستاکول با فیلم «خاطرات» بار دیگر به رقابت با فیلم های نمایش داده شده می پردازند.

 

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع: نمناک

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو