اقدام شیطانی پسر دانشجو که لباس زنانه پوشیده بود

منبع: رکنا

5

1400/5/1

00:00


اقدام شیطانی پسر دانشجو که لباس زنانه پوشیده بود

پسر 24 ساله که دانشجوی مقطع کارشناسی است در حالی دستگیر شد که با پوشش و نقاب زنانه برای زنان جوان در خیابان‌ها و مراکز شلوغ ایجاد مزاحمت می‌کرد.

رامین که از کرده خود پشیمان بود گفت: پدر و مادرم هر دو تحصیلکرده هستند. هیچ کم و کسری هم در زندگی ندارم و هر چه خواسته ام خانواده ام مهیا کرده‌اند. نمی‌دانم چرا چنین فکر احمقانه ای به سرم زد و با خرید یک دست لباس کامل زنانه ،خودم را به شکل یک زن در آوردم و برای زنان ایجاد مزاحمت می‌کردم.

پسر دانشجو افزود: پدر و مادرم با هم اختلاف نظرهای زیادی داشتند. مادرم زنی سختگیر بود و روی مسائل اعتقادی حساسیت به خرج می‌داد. از طرفی پدرم از نظر اعتقادی و باورهای زندگی 180 درجه با مادرم اختلاف نظر دارد .

او می‌گوید آدمیزاد باید آزاد زندگی کند و نباید هیچ محدودیتی در زندگی داشته باشد. آنها به خاطر همین اختلاف نظر‌ها همیشه با هم درگیر بودند.

برادرم مثل مادرم است و من شبیه پدرم هستم. همین حرف‌ها و سختگیری‌های مادر و تمسخرهای پدرم باعث شد دچار دوگانگی شوم.با خودم درگیر بودم که چرا ما باید مرز تعادل را حفظ کنیم. مانده بودم که حق را به کدام یک از آنها بدهم؛ پدرم راست می‌گوید یا مادرم؟ این سؤالی بود که ذهنم را به خودش درگیر می‌کرد.

مادرم معتقد بود هرکس بیننده شبکه‌های ماهواره‌ای باشد و با دنیای شبکه‌های مجازی ارتباط بگیرد جهنمی‌ و فاسد است و پدرم همه چیز را به تمسخر می‌گرفت و می‌گفت هر کسی در این دنیاهای ارتباطی جدید سیر نکند عقب مانده و بدبخت است و ...

هیچ وقت ننشستند و بگویند خوب و بدهای این دنیای جدید چیست و چه تهدیدهایی در صورت استفاده نادرست می‌تواند داشته باشد.

دیگر از این دعواهای تکراری خسته شده بودم. البته در همه این مدت به طور مخفیانه با شبکه‌های مجازی تلفن همراه در ارتباط بودم و حتی می‌دانستم پدرم هم در این شبکه‌ها پایبند مسائل اخلاقی نیست.

ما به مسافرت آمدیم. نمی‌دانم در اینجا چرا چنین حماقتی کردم . من با تیپ زنانه ... ؟.

پیگیری خبرنگار ما در این باره حاکی است در پی تماس تلفنی مردم با 110 مبنی بر ایجاد مزاحمت برای زنان در اماکن و خیابان‌های شلوغ و پرتردد توسط فردی که پوشش زنانه دارد مأموران کلانتری وارد عمل شدند و وی را دستگیر کردند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو