تیغ سوء مدیریت مسئولان بر گلوی اصناف/ وقتی حمایت‌ها به جریمه تبدیل می‌شود/ انتظار مالیات دارند اما تعطیل می‌کنند

منبع: عصر ایران

6

1400/5/1

00:28


در کشور ما مدیریت کرونا نارضایتی‌های زیادی را در زمینه‌های متفاوت بخصوص در نحوه برخورد و عملکرد مسئولان با این بحران به همراه دارد

تعطیلی اصناف تا امروز یکی از راهکارهای اصلی ستاد مقابله با کرونا بوده، در این گزارش صاحبان مشاغل قزوین از تعطیلی‌ها گفته و ضمن گله از سوء مدیریت و نبود واکسیناسیون عنوان می‌کنند که تعطیلی‌های مکرر آسیب زیادی را به آنها تحمیل کرده است.

به گزارش ایلنا، با شیوع کرونا تمام جهان بویژه در سال اول تحت تاثیر این ویروس قرار گرفت و بسیاری از فعالیت‌ها رو به تعطیلی و نیمه تعطیلی رفت؛ اما کم‌کم نوع عملکرد و مواجهه با آن به گونه‌ای پیش رفت که‌ فعالیت‌ها هرچند با محدودیت‌های خاص ،دوباره از سر گرفته شد و ساخت واکسن این روند را سرعت بخشید.

اما روند مقابله در تمام کشورها به یک نحو پیش نرفت، در کشور ما مدیریت کرونا نارضایتی‌های زیادی را در زمینه‌های متفاوت بخصوص در نحوه برخورد و عملکرد مسئولان با این بحران به همراه دارد؛ اصناف یکی از بخش‌هایی هستند که کرونا آنها را با تعطیلی‌های متوالی و گاه ورشکستگی روبه‌رو کرد و متاسفانه همچنان ادامه دارد.

در این گزارش تصویری صاحبان اصناف ضمن انتقاد از نحوه عملکرد دوبت در این باره می‌گویند: همه جوره پای تصویبات ستاد بودیم و مغازه‌ها را یک دوره یک ماهه و ۱۵ روز بستیم؛ اما هیچ جوابی نگرفتیم آیا چیزی عوض شد که دوباره باید اصناف تعطیل باشند.آیا واکسیناسیون سریع گروه هدف که بارها از سوی مسئولان وزارت بهداشت قول آن را شنیده ایم راهکار بهتری برای مدیریت کرونا نیست؟ کاش مسئولان کمی به فکر مردم بودند.مردمی که جان‌شان به لب‌شان رسیده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو