توئیت جدید Gamestop احتمالا به نسخه‌ی جدید Dino Crisis اشاره می‌کند

منبع: گیم فا

48

1398/2/29

23:54


توئیت جدید Gamestop احتمالا به نسخه‌ی جدید Dino Crisis اشاره می‌کند

سالیان سال از انتشار آخرین نسخه‌ی سری Dino Crisis می‌گذرد و هنوز خبری از نسخه‌ی جدید آن نشده است. به تازگی حساب رسمی بخش آمریکای Gamestop توئیتی را به اشتراک گذاشته است که احتمالا به معرفی نسخه‌ی جدید سری Dino Crisis اشاره می‌کند.

۱۵ سال پیش بود که سومین و آخرین نسخه‌ی سری Dino Crisis برروی اولین کنسول ایکس‌باکس عرضه شد و پس از آن دیگر هیچ گونه خبری از ادامه‌ی این سری توسط شرکت کپکام (Capcom)، سازنده و ناشر آن، منتشر نشده است. این سری توسط آقای شینجی میکامی (Shinji Mikami) و در سبک ترس و بقا خلق شد. حال اما یکی از کاربران وب‌سایت ResetEraT تصویری را از پست جدید حساب رسمی توئیتر بخش آمریکای فروشگاه Gamestop منتشر کرده که البته به نظر می‌رسد این پست پس از دقایقی حذف شده است.

آیا منتظر نمایشی از Dino Crisis در E3 2019 هستید؟

مشخص نیست که این توئیت دقیقا به چه چیزی اشاره می‌کند اما هر چه که بوده، با نظرات مثبت بسیاری از کاربران روبرو شده است. ممکن است شرکت کپکام پس از موفقیتی که با نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 2 کسب کرده است، به سراغ دیگر عناوین قدیمی خود رفته و آن‌ها را بازسازی کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز با ساخت نسخه‌ای جدید و یا بازسازی شده از سری Dino Crisis موافق هستید؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه