بازداشت زن و شوهر بی آبرو در داراب / 112 نفر چه دیدند؟ + عکس

منبع: رکنا

15

1400/5/3

01:19


بازداشت زن و شوهر بی آبرو در داراب / 112 نفر چه دیدند؟ + عکس

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 112 فقره کلاهبرداری با وعده اعطاء وام کم بهره در داراب خبر داد و گفت: متهم به همراه همسرش تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار "یوسف ملک‌زاده" بیان کرد: تعدادی شاکی با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس فتا داراب مراجعه و مدعی شدند شخصی به همراه همسرش در سال 95 با احداث صندوق قرض الحسنه و به بهانه پرداخت وام‌های کم بهره مبالغ زیادی از آنها دریافت و سپس متواری شده‌اند که رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

100 میلیارد کلاهبرداری با وعده اعطاء وام کم بهره

به گزارش رکنا، وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که متهمان پس از کلاهبرداری از 112 نفر شهروند از داراب متواری و در شهرستان مشهد خود را از دید پلیس مخفی کرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی به شهرستان مشهد اعزام و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند هر دو کلاهبردار که زن و شوهر بودند را در یکی از محلات در مخفیگاهشان دستگیر و به داراب انتقال دهند.

سردار "ملک‌زاده" با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به 100 میلیارد ریال کلاهبرداری از 112 نفر شهروند اقرار کردند، گفت: این زن و شوهر برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو