خدمات علمی و پژوهشی مرحوم فرج نژاد، الگوی فعالان عرصه رسانه و دین است

منبع: حوزه

20

1400/5/3

01:21


حوزه/ رئیس انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه قم گفت: حقیقتاً خدمات علمی و پژوهشی مرحوم فرج نژاد، الگوی بسیار خوبی برای فعالان عرصه رسانه و دین است.

خدمات علمی و پژوهشی مرحوم فرج نژاد، الگوی فعالان عرصه رسانه و دین است

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد واعظ موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، ضمن ابراز تأسف از درگذشت جانکاه و ناگهانی استاد فاضل و محقق ارزشمند حوزه دین و رسانه مرحوم آقای محمد حسین فرج نژاد و خانواده محترمش، اظهار داشت: این استاد و پژوهشگر گرانقدر، سال ها در حوزه رسانه و دین پژوهش های اثرگذار و پرمحتوایی تالیف کرده و در امر آموزش طلاب و فضلای حوزه در عرصه رسانه و فضای مجازی گام های مؤثری برداشته بود.

وی افزود: این در حالی بود که آن استاد فرزانه با حداقل امکانات زندگی می گذراند و این مساله مایه درس برای همه جهادگران عرصه علم وپژوهش است تا همچون ایشان بدون توقعات مالی و با روحیه جهادی کارهای بزرگ را به سرانجام برسانند.

این استاد حوزه همچنین گفت: البته در این میان، مسئولیت بزرگی بر عهده متولیان امور پژوهش و آموزش حوزه های علمیه است که توجه حداقلی به امرار معاش و تأمین وسایل نقلیه و ایاب و ذهاب نخبگان حوزوی داشته باشند، ضمن آن که نسبت به تکمیل پژوهش ها و ادامه مسیر علمی این عزیز سفر کرده توجه کافی را مبذول دارند.

وی بیان داشت: بنده به نمایندگی انجمن ارتباطات وتبلیغ حوزه های علمیه ضمن اعلام تأثر عمیق خود از این حادثه دردناک از مدیریت محترم حوزه های علمیه و نهادهای متولی پژوهش و خدمات رفاهی طلاب درخواست می کنم که ضمن بررسی دقیق این حادثه، مانع بروز مصیبت های مجدد در این عرصه شوند.

تصویری


ویدئو