خواستگاری های رمانتیک بازیگران زن و مرد سینما

خواستگاری های رمانتیک بازیگران زن و مرد سینما


منبع: رکنا

28

1400/5/3

01:34


خواستگاری های رمانتیک بازیگران زن و مرد سینما

دنیای سلبریتی ها دنیایی جذابی برای مردم است. سلبریتی باشی یعنی جزئیات زندگی تو برای همه مهم است. ازدواج یک سلبریتی ، طلاق یک سلبریتی و حتی مرگ یک سلبریتی مهم جلوه می کند.

به گزارش رکنا، خواستگاری رمانتیک و عاشقانه سلبریتی های هالیوودی مطلبی است که در این گزارش به آن پرداخته ایم.

هالیوودی ها

تام کروز و کتی هولمز

خواستگاری "تام کروز" بعد از دو ماه آشنایی، در سال 2005 در برج ایفل در پاریس انجام شد. او "کیتی هولمز" را صبح خیلی زود با خود به بالای برج ایفل برده و حلقه ی نامزدی زیبایی که تهیه کرده بود را به او تقدیم کرد. خواستگاری آن ها در صبح زود انجام شد اما شب هم نتوانستند بخوابند و هیجان بالایی داشتند و روز بی نظیری برایشان رقم خورد.

بلا تورن و بنجامین ماسکولو

این دو نفر در ماه مارس 2021 نامزدی خود را اعلام کردند. خواستگاری درست زمانی انجام شد که آن ها سر صحنه فیلمبرداری بودند و "بنجامین" یک نامه را داخل فیلمنامه گذاشت و از "بلاتورن" خواستگاری کرد. جالب است بدانید که حلقه این خانم مشهور حدودا 150000 دلار قیمت داشته است.

هالیوودی ها

لی لی کالینز و چارلی مک داول

این دو نفر سال گذشته در پاریس نامزد کردند. در حالی که مناظری از کوه های بزرگ و زیبا پشت سرشان بود، چارلی از "لی لی" خواستگاری کرد و اصل رومانتیک بودن این خواستگاری منظره ای بود که در آن قرار داشتند. بعد هر دوی آن ها پست مشترکی در اینستاگرام منتشر کردند و نامزدی خود را اعلام کردند.

آرون پاول و لورن پارسکیان

"آرون پاول" بازیگر دوست داشتنی سریال «بریکینگ بد» مدتی پس از آشنایی با "لورن پارسکیان" وقتی برای تعطیلات سال نو به پاریس رفته بودند و در حال قدم زدن در نزدیکی برج ایفل بودند، "آرون پاول" به گفته ی خودش ملتمسانه از "لورن پارسکیان" خواست که با او ازدواج کند و این التماس با تمام وجودش، صحنه را رومانتیک تر ساخت. این دو مراسم نامزدی را از رسانه ها پنهان کردند اما بعدها در مورد مراسم خواستگاری و جشن نامزدی خود به طور مفصل سخن گفتند.

هالیوودی ها

روت لانگفورد و ایمون هولمز

پیام خواستگاری از طریق تکست به "روت" ارسال شده بود اما او تا زمانی که به خانه برسد، پیام را ندیده بود. "ایمون" یک پیام غم انگیز بلند بالا به اندازه چهار الی پنج صفحه نوشته بود که جمله اخرش این بود:"با من ازدواج می کنی ؟" و این کار واقعا "روت" را شگفت زده و او را راضی به پاسخ مثبت کرد.

لی ان پینوک و اندره گری

خواستگاری آن ها در دوران قرنطینه کرونا بود. شمع هایی زیبا در باغی روشن شده بود و مبل بیرون پر از عکس های زیبا و فضایی رمانتیک بود و روی کاغذ درخواست ازدواج مطرح شده بود که خاطره ای فوق العاده را برای هر دوی شان رقم زد.

جنیفر لوپز و الکس رادریگرز

هالیوودی ها

این دو نفر در سال 2019 نامزد کردند اما در اوریل 2021 از هم جدا شدند. خواستگاری از "جنیفر" در غروب آفتاب در کنار ساحل انجام شد که صحنه رویایی و رمانتیکی بود.

 

کتی پری و اورلاندو بلوم

خواستگاری از "کتی" در سال 2019 انجام شد که در طول سفر به لس آنجلس بود. "کتی" فکر می کرد که قرار است به صورت گروهی به یک نمایشگاه بروند تا این که لحظه آخر متوجه شد این پرواز خصوصی است. جعبه ای داخل هلی کوپتر بود که پیام خواستگاری "اورلاندو بلوم" داخل آن نوشته شده بود و "کتی" به شدت سورپرایز شد.

هالیوودی ها

 

"کتی پری " پیش از این خواستگاری از سوی "بلوم" یکبار دیگر هم خواستگاری رومانتیکی را تجربه کرده بود . "راسل برند" کمدین سرشناس در یک سفر تفریحی در جایپور هند در سر میز شامی که شمع های زیادی روی میز روشن شده بود، به شیوه ی خاصی زانو زده و از "کیتی پری" درخواست ازدواج کرد.

او در شب سال نو جواب مثبت را از "کیتی پری" گرفت. آن ها در 23 اکتبر 2010 دریک مراسم سنتی هندی در هند ازدواج کردند اما از زندگی مشترک آن ها مدت زیادی نگذشته بود کـه "برند" در دسامبر 2011 خواستار طلاق شد.

ریو فردیناند و کیت رایت

"ریو" فوتبالیست سابق در تعطیلات خود در دوبی در پشت بام یک هتل ، از "کیت" خواستگاری کرد و او را سورپرایز کرد. فضا و چیدمان محل خواستگاری برای "کیت" فراموش نشدنی بود.

هالیوودی ها

امی رسوم و سم اسماعیل

آن ها طبق یک رسم قدیمی، دوست داشتند که متن خواستگاری را در روزنامه مورد علاقه خود چاپ کنند و با صدای بلند بخوانند و به همه اعلام کنند که چگونه عاشق شده اند. "امی" و "سم" هم خواستگاری خود را بدین شکل برگزار کردند و خاطره جالبی را برای خود رقم زدند.

لوداکریس و یودوکسی آگنان

"لوداکریس" خواننده رپ، زمانی که همراه با "یودوکسی آگنان"، در کاستاریکا بود، ترتیبی داد که با حروف درشت روی چمن های زیر پایشان عبارت «آیا بامن ازدواج می کنی؟» نوشته شود و به این روش جالب از او خواستگاری کرد. "یودوکسی" نیز از این اتفاق به شدت غافلگیر شد و جواب مثبت داد.

ژیزل بوندشن و تام بریدی

در سال 2008 "تام بریدی" بازیکن سرشناس راگبی از سوپرمدل معروف، "ژیزل بوندشن"، خواستگاری کرد. "بریدی" روز قبل از عید کریسمس بوندشن و والدین او را سوار جت شخصی خود که پرشده بود از گل رُز سفید، کرد و با یک غافلگیری متفاوت از او خواستگاری کرد.

هالیوودی ها

 

کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

"شاهزاده ویلیام" در طول سفر تفریحی سافاری 10 روزه خود در بیشه زارها کنیا در فضایی خصوصی و بدور از همهمه رسانه ها با تقدیم کردن حلقه یاقوت کبود که یادگار مادرش "پرنسس دایانا" بود از "کیت میدلتون" خواستگاری کرد و میدلتون این پیشنهاد را پذیرفت.

جان استاموس و کیتلین مک هاگ

خواستگاری آن ها در دیزنی لند انجام شد. هنگام خواستگاری فیلمی از خاطرات همکاری آن ها پخش شد و همه چیز را عاشقانه و رمانتیک تر برای طرح درخواست ازدواج آماده کند.

هالیوودی ها

کریستن بل و دکس شپارد

آن ها با هم عهد بسته بودند که تا همه در امریکا حقوق متساوی پیدا نکنند، ازدواج نخواهند کرد. تا اینکه تحولاتی در قوانین ازدواج این کشور انجام شد و "دکس" از "کریستن" خواستگاری علنی کرد.

سوفیا ورگارا و جو منگنیلو

خواستگاری این دو در غروب آفتاب با وجود رگه های صورتی در آسمان و در کنار ارتفاعات کوه برگزار شد. "جو" روبروی "سوفیا" زانو زد و به شکل مراسم های اسپانیایی با موسیقی که نواخته می شد، از او خواستگاری کرد.

هالیوودی ها

ماکسیم شمرکوفسکی و پتا مورگاتروید

در میامی زمانی که این دو سلبریتی روی صحنه بودند، بعد از پایان یک نمایش "ماکسیم" روی زانوهایش نشست و در برابر تمامی بازیگران دیگر و تماشاگران حیرت زده از "پتا مورگاتروید" خواستگاری کرد و او نیزجواب مثبت داد.

سیل و هایدی کلام

"سیل" در دسامبر 2004 و در یک سفر در تعطیلات و در کوهستانی در کانادا از "هایدی" کلام خواستگاری کرد. او یک ایگلو یا همان خانه اسکیمویی آن جا ساخته بود و داخل آن را پر از گل های رُز و شمع های روشن نموده بود، او داخل ایگلو و در این فضای عاشقانه از "هایدی" خواستگاری کرد و او را مبهوت و شگفت زده نمود.

هالیوودی ها

پینک و کری هارت

خواستگاری این خواننده پاپ روی موتور سیکلت و در کالیفرنیا انجام شد. "کری" هم زمان با خواندن یک اهنگ از "پینک" خواستگاری کرد

اسپنسر متیو و وگو ویلیامز

خواستگاری این دو در یک شب کاملا رمانتیک انجام شد. دقیقا در پشت صحنه کار بودند که در بین کار، "اسپنسر" روبروی "وگو" زانو زد و از او خواستگاری کرد.

هالیوودی ها

مارک جیکوبز و چارلی دفرانسسکو

"مارک" طراح مد در یک مراسم مهم، فلش دوربین خود را روی "چارلی" انداخت و زانو زد و از او خواستگاری کرد. این خواستگاری در نیویورک و اوریل سال 2018 انجام شد.

ماریا کری و نیک کنون

"نیک کنون" بر این باور بود که خواستگاری یکباره از "ماریا کری" کافی نبوده و به همین خاطر دو بار از وی خواستگاری کرد. او "ماریا کری" را به بالای آپارتمان خود در منطقه ی منهتن برد و به او یک جعبه آبنبات داد که درون آن یک حلقه الماس 17 قیراتی گذاشته شده بود. این اولین خواستگاری از او بود. چند روز بعد به نحوی او "ماریا" را دزدیده و به زور سوار هواپیما کرد و دوباره از خواستگاری نمود.

هالیوودی ها

دین مک درموت و توری اسپلینگ

"توری اسپلینگ" سه ماه پس از آشنایی در روز قبل از عید سال نو با "دین مک درموت" او را با یک کالسکه زیبا به گشت و گذار در یک مزرعه پرورش درخت کریسمس برد. با ورود آن ها به مزرعه، چراغ های چشمک زن زیادی روشن شدند و روی میز یک حلقه الماس و یاقوت قرار داشت و بدین ترتیب او از "توری اسپلینگ" خواستگاری کرد.

اِوا لونگوریا و جوزه انتونیو باستون

در دسامبر 2015 "ایوا لونگوریا" بازیگر سرشناس سریال های تلویزیونی با یک تاجر سرشناس به نام "خوزه آنتونیو" باستون نامزد شد. خواستگاری آن ها دقیقا وسط یک جزیره در سفر به دبی انجام شد. خواستگاری شان روی یک قالیچه ایرانی وسط شن های یک جزیره بود که فضای رمانتیکی را ایجاد کرده بود. "لونگوریا" در دبی با حلقه ای منقش به الماس و یاقوت از وی درخواست ازدواج کرد.

منبع: نمناک

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو