مدیر ساسولو: لوکاتلی دوست دارد به یوونتوس برود؛ فقط یک پیشنهاد بزرگ می تواند براردی را جدا کند

منبع: طرفداری

22

1400/5/8

02:49


مدیر ساسولو: لوکاتلی دوست دارد به یوونتوس برود؛ فقط یک پیشنهاد بزرگ می تواند براردی را جدا کند

جووانی کارنوالی گفت آرسنال و یک تیم انگلیسی دیگر نیز در حال مذاکره برای خرید لوکاتلی هستند اما بازیکن می خواهد به یوونتوس برود. با این حال یوونتوس باید با پیشنهادش ساسولو را راضی کند. 

روزها و حتی ساعت های آینده در آینده مانوئل لوکاتلی تعیین کننده خواهد بود. یوونتوس به روند مذاکرات برای جذب هافبک جوان ایتالیایی ساسولو سرعت بخشیده و می خواهد او را هر چه زودتر به تمرینات تیم بیاورد تا با دیگر بازیکنان هماهنگ شود. جووانی کارنوالی، مدیر ساسولو در گفتگو با اسکای در این مورد گفت:

ما جمعه (امروز) با یوونتوس صحبت خواهیم کرد. ملاقات ما قطعی نیست اما به هر حال تماس تلفنی خواهیم داشت. وقت نزدیک به اتمام است. همچنین مذاکراتی با آرسنال و یک تیم دیگر انگلیسی نیز وجود دارد. ما خوشحال می شویم مانوئل در ایتالیا به فوتبالش ادامه دهد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. این پسر خودش دوست دارد به یوونتوس برود اما اگر چند باشگاه دیگر مذاکره کنند، او هم مجبور است شرایط را بررسی کند زیرا قطعی نیست که پیشنهاد یوونتوس ما را قانع کند. ما، یووه و لوکاتلی هر سه باید راضی باشیم. در غیر این صورت او همچنین می تواند در ساسولو بماند زیرا ساسولو همچنان می خواهد ترکیب خود را قوی کند و به هر حال باید راه حلی پیدا شود. 

کارنوالی در مورد آینده براردی و اسکاماکا گفت:

براردی نماد باشگاه ماست و دوست داریم او با ما ادامه بدهد زیرا او سمبلی از باشگاه ماست. با این حال اگر پیشنهاد بزرگی از راه برسد، او شرایط را بررسی می کند. در حال حاضر میل ما این است که براردی با ما بماند. ما تلاش می کنیم ترکیب خودمان را قوی تر از قبل کنیم. چند بازیکن ما مشتری دارند اما می خواهیم در صورت جدایی جانشین های خوبی بیاوریم. اسکاماکا پیشنهاد دارد اما باید نظر مربی را بدانیم. ما از مدت ها روی پیشرفت او کار کرده ایم. 

مطالب مشابه