پرسپولیسی ها: فکر جذب حامد لک را از سرتان بیرون کنید، با ما قرارداد دارد!

منبع: طرفداری

29

1400/5/11

16:02


پرسپولیسی ها: فکر جذب حامد لک را از سرتان بیرون کنید، با ما قرارداد دارد!

حامد لک فصل بعد هم پرسپولیسی خواهد بود

خلاف برخی اخبار منتشر شده، حامد لک فصل بعد هم دروازه بان اول پرسپولیس خواهد بود.

به گزارش طرفداری، در حالی که طی دو روز اخیر اخبار زیادی در مورد اخراج حامد لک از پرسپولیس و همین طور گرفتن تعهد نامه و بسیاری دیگر از شرط و شروط ها در مورد ادامه حضور این دروازه بان در پرسپولیس در برخی رسانه ها و فضازی مجازی منتشر شده اما هیچ اتفاقی قرار نیست رخ دهد و حامد لک فصل آینده هم دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.

باشگاه و همین طور کادر سرپرستی و فنی پرسپولیس معتقدند در مورد اتفاقات رخ داده در جشن قهرمانی پرسپولیس بیش از حد بزرگنمایی شده و اتفاقات به آن شکلی که مطرح شده نیست. از این رو خبرهای دریافتی از باشگاه حکایت از آن دارد که هیچ مشکلی برای ادامه همکاری با این دروازه بان وجود نداشته و حامد لک فصل آینده هم گلر یک گل محمدی خواهد بود.

صبح امروز شایعه شده بود حامد لک به دلیل مشکلات مالی قصد دارد از پرسپولیس جدا شود. گفته می شد این دروازه بان مورد توجه سپاهان، گل گهر و ... قرار گرفته و قصد دارد برای حل مشکلات مالی اش با مبلغ سنگین تر به تیم دیگری برود. اما یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس در تماس با رسانه طرفداری تاکید کرد حامد لک با پرسپولیس قرارداد دارد و تیم های لیگ برتری بهتر است فکر جذب این دروازه بان را از سر خود بیرون کنند. هم حامد لک به قراردادش متعهد است و هم ما قصدی برای آزادسازی این دروازه بان نداریم.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو