جدایی بازیگر و سازنده سریال Doctor Who از سال آینده

منبع: زومجی

8

1400/5/11

16:31


جدایی بازیگر و سازنده سریال Doctor Who از سال آینده

جودی ویتاکر سیزدهمین بازیگری بود که نقش دکتر هو را بازی کرده است که برخلاف ۱۲ بازیگر دیگر، این برای اولین‌بار بود که شاهد یک دکتر هو زن بودیم. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، طرفداران سریال Doctor Who می‌توانند منتظر دکتر هو بعدی باشند. جودی ویتاکر با انتشار پیامی رسما اعلام کرد که از سال ۲۰۲۲ رسما از بازی در نقش دکتر هو بازنشست خواهد شد. او از فصل یازدهم نقش دکتر هو را بر عهده داشت و حالا در فصل سیزدهم سریال Doctor Who برای آخرین‌بار این نقش محبوب را بازی خواهد کرد.

همچنین کریس چینبال که وظیفه ساخت فصل یازدهم و دوازدهم سریال Doctor Who را بر عهده داشته، به‌همراه ویتاکر در سال آینده از سریال دکتر هو جدا خواهد شد. او پیش از این جانشین استیون موفات شد که از سال ۲۰۰۵ تا پایان فصل دهم، وظیفه ساخت سریال Doctor Who را بر عهده داشته بود. البته فصل سیزدهم سریال دکتر هو قرار نیست پایان کار ویتاکر و چینبال باشد؛ چرا که بی‌بی‌سی اعلام کرد که این دو قرار است برای سه قسمت ویژه دیگر که در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد، نیز بازگردند.

پوستر سریال Doctor Who در سال ۲۰۲۱

در حال حاضر مشخص نیست که پخش فصل سیزدهم سریال Doctor Who چه زمانی آغاز خواهد شد، اما BBC اخیرا در کامیک کان سن دیگو اعلام کرده بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل سیزدهم این سریال همچنان ادامه دارد. سریال دکتر هو یکی از محبوب‌ترین سریال‌های شبکه بی‌بی‌سی که در دو فصل گذشته شاهد افت شدید بیننده بودیم و حتی منتقدان نیز نقدهای ضعیف‌تری را به آن داده بودند. همچنین جودی ویتاکر که از سال ۲۰۱۸ نقش دکتر هو را بر عهده داشت، نتوانست به محبوبیت دیگر نسخه‌های این شخصیت دست پیدا کند.

در حال حاضر مشخص نیست که چهاردمین دکتر هو چه کسی خواهد بود، اما باتوجه‌به سیاست اخیر BBC شاید دوباره شاهد انتخاب متفاوتی باشیم. اگر از سال ۲۰۰۵ و احیا سریال Doctor Who توسط موفات در نظر بگیریم، طی این سال‌ها شاهد انتخاب کریستوفر اکلستون، دیوید تننت، مت اسمیت و پیتر کاپالدی برای نقش دکتر هو بودیم. همچنین حالا سریال باید به‌دنبال یک سازنده جدید باشد که شاید طرفداران امیدوار هستند تا موفات دوباره برای ساخت سریال Doctor Who بازگردد.


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو