استقرار بیمارستان صحرایی در این شهرستان حاشیه‌ای

9

1400/5/11

16:32


مدیر عامل بنیاد احسان گفت: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در بحران اخیر کرونا همچون گذشته به ارائه خدمات درمانی به مردم می‌پردازد.

استقرار بیمارستان صحرایی در این شهرستان حاشیه‌ای

به گزارش بهداشت نیوز، این بار هم بیمارستان سیار احسان در شهرستان حاشیه‌ای بهارستان با ظرفیت روزانه ۴۰۰ نفر درمان رمدسیورتراپی مستقر شده است.

سعید سلیمانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در کشور با استقرار بیمارستان‌های سیار و صحرایی احسان در مناطق مختلف کشور و به خصوص تهران به کمک کادر درمانی کشور آمده‌ایم.


سعید سلیمانی افزود: در جدیدترین اقدام بنیاد احسان دو چادر بیمارستانی احسان با ظرفیت ۲۰ تخت بستری و قابلیت ۴۰۰ نفر درمان روزانه رمدسیورتراپی برای یاری کادر درمان بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان اعزام شد.


مدیر عامل بنیاد احسان درخصوص سایر بیمارستان‌های احسان نیز گفت: پیش از این نیز بیمارستان صحرایی احسان در کنار بیمارستان میلاد استقرار یافته و تا کنون برای ۸۰۰۰ نفر خدمات درمانی انجام داده است.


وی افزود: بیمارستان سیار احسان در بیمارستان‌های کرونایی تهران به انجام خدمات درمانی مشغول بوده است که شامل ۳۰۰۰  درمان سرپایی و رمدسیورتراپی در بیمارستان بوعلی، ۱۶ هزار رمدسیورتراپی در بیمارستان مسیح دانشوری و ۸۰۰ بستری کامل در بیمارستان امام حسین (ع) تهران است.


لازم به ذکر است که از ابتدای شیوع ویروس کرونای دلتا در کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان بیمارستان سیار احسان در زاهدان تاکنون ۱۷۰۰ بیمار با رمدسیورتراپی و سرپایی درمان شده‌اند.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو