شکست جهان تک قطبی آمریکایی به روایت " شب بخیر آمریکا"

منبع: حوزه

10

1400/5/11

16:36


حوزه/ دهمین قسمت برنامه ترکیبی و گفتگو محور " شب بخیر آمریکا" که به تبیین و تحلیل موضوع شکست ایالات متحده آمریکا در ایجاد جهان تک قطبی می پردازد امشب دوشنبه ۱۱ مرداد ماه ساعت۲۱ از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

شکست جهان تک قطبی آمریکایی به روایت " شب بخیر آمریکا"

به گزارش خبرگزاری حوزه ،"شب بخیر آمریکا" امشب میزبان دکتر ابراهیم متقی استاد تمام روابط بین الملل دانشگاه تهران   خواهد بود تا در خصوص چرایی ناتوانی آمریکا در ایجاد جهان تک قطبی گفتگو نماید. 


شب بخیر آمریکا"  در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گوبا  کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد. 


برنامه گفتگو محور"شب بخیر آمریکا" با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند. 


همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس های سیاسی و بین الملل رسانه ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد. 


برنامه "شب بخیر آمریکا "کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی  تهیه و تولید می شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو