رضا صادقی: آیا زندگی، جان و سلامت ما نیاز به صیانت نداشت؟/ اعتراض خواننده پاپ به طرح ضد اینترنت مجلس

منبع: ایران آرت

13

1400/5/11

17:21


رضا صادقی خواستار صیانت نمایندگان مجلس از حقوق ضروری مردم ایران شد و نوشت: قدمت فقر و بیچارگى این مردم بیشتر از قدمت حضور فضاى مجازى در مملکت ماست.

ایران آرت: رضا صادقی، خواننده موسیقی پاپ با انتقاد از طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی که موجب محدودسازی اینترنت در ایران خواهد شد، بیان کرد: آیا زندگی ما که هر روز درگیر آشوب، ترسو و حشت است نیاز به صیانت نداشت؟

به گزارش ایران آرت، این خواننده در متنی خطاب به نمایندگان مجلس نوشت: آقایون نمایندگان مردم، قدمت فقر و بیچارگى این مردم بیشتر از قدمت حضور فضاى مجازى در مملکت ماست، اما نزدیکتر از اون همین یک سال نیم پیش کرون ، همین یک ماه پیش سیستان و بلوچستان و هرمزگان و خوزستان... آیا زندگى ما که هر روز درگیر اشوب و ترس و وحشته نیاز به صیانت نداشت؟!

او افزود: این تصمیم رو نمی‌پذیرم چون از روزى که بیکار شدم منبع درآمدم تنها از فضاى مجازیه، دو سال پدر و مادرم رو با همین اپلیکیشن‌هاى مجازى دیدم، و خیلى هارو می‌شناسم که سفرشون از همین دنیاست... امروز بیشترین فوت و ابتلا رو داریم ایا این ارجع‌تر نبود که براش جلسه بذارید و تصویب کنید؟

این خواننده در ادامه بیان کرد: من یک پدرم و یک پسر و همسر و برادر و رفیق و هموطن، حق دارم مخالفت کنم، تا حرف میزنیم از خودى قضاوت میشنویم و از غریبه تهدید... من جدا کلافه و خسته‌ام از بیخوابى و استرس اینکه فردا آیا زنده هستم که سرپرست بچه‌هام باشم یا نه و هزار دغدغه نون و زندگى.. تا کى باید ما تاوان بى تدبیریهارو بدیم ؟!

 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو