دلایل اصرار تراکتور به حفظ محمدرضا اخباری؛ فراز، قارتال تبریزی ها را نگه می دارد

منبع: طرفداری

23

1400/5/11

17:37


دلایل اصرار تراکتور به حفظ محمدرضا اخباری؛ فراز، قارتال تبریزی ها را نگه می دارد

به نظر می رسد محمدرضا اخباری در تراکتور می ماند

به گزارش طرفداری، بعد از اینکه رشید مظاهری به پیشنهاد سپاهان پاسخ منفی داد، طلایی پوشان اصفهانی خواهان جذب محمدرضا اخباری شدند. سپاهانی ها با گلر تراکتور، مذاکره کردند و حتی گفته می شد سپاهان، نود درصد راه جذب این گلر را طی کرده است. محمدرضا اخباری به دلیل نگرفتن مطالباتش، نامه فسخ خود را به باشگاه تراکتور داد و حتی سپاهان هم حاضر به پرداخت پول رضایتنامه اخباری به تیم تبریزی شده بود تا این دروازه بان بتواند از جمع تراکتوری ها جدا و به اصفهان بیاید. 

اما امروز از تبریز خبر رسید فراز کمالوند با محمدرضا اخباری صحبت کرده و او را متقاعد کرده همچنان در جمع پرشورها بماند و به مدیران تراکتور هم اعلام کرده تحت هیچ شرایطی اخباری نباید از این تیم جدا شود. مسئولان تراکتور حالا می خواهند مبلغی به حساب این دروازه بان واریز کنند تا اخباری نتواند قراردادش را فسخ کند. در این صورت اخباری چون قرارداد طولانی مدتی با تراکتور دارد، در تیم می ماند و سپاهان باید برای پر کردن جای خالی نیازمند، دنبال گزینه دیگری باشد.

البته فراز کمالوند حق دارد برای ماندن اخباری در تراکتور تلاش کند چون که امکان بازگشت رشید مظاهری به خاطر شکایت و دعواهای حقوقی که با تی تی ها داشت، وجود ندارد. محسن فروزان به دلیل مشکلاتی که در گذشته با تراکتور و زنوزی دارد، به هیچ وجه نمی تواند به جمع سرخپوشان تبریزی برگردد. حامد لک هم با پرسپولیس قرارداد دارد و این تیم به رکوددار کلین شیت لیگ بیستم اجازه جدایی نمی دهد. پیام نیازمند هم که به لیگ پرتغال پیوسته و لژیونر شده است. حسین پورحمیدی هم هنوز قراردادش با تراکتور قطعی نشده و در واقع دروازه بان استقلال محسوب می شود. با این وجود در فصل نقل و انتقالات، دروازه بان سرشناسی بیرون نمی ماند که تراکتور بخواهد او را به خدمت بگیرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو