مسی زندگی سختی دارد، دقیقا مثل من

منبع: ورزش 3

27

1400/5/11

18:08


رونالدینیو می گوید که نمی توان با لیونل مسی هر روز صحبت کرد چرا که او زندگی سخت و پرفشاری به عنوان یک فوق ستاره فوتبال دارد.

مسی زندگی سختی دارد، دقیقا مثل من

به گزارش "ورزش سه"، رونالدینیو اسطوره برزیلی بارسلونا چند سالی است که فوتبال را کنار گذاشته اما یاد خاطرات بازی های زیبای او در ذهن دوست داران فوتبال مانده است. او تا قبل از ظهور لیونل مسی تک ستاره بارسا بود ولی سال 2008 پپ گواردیولا ترجیح داد این بازیکن را در فهرست فروش بگذارد و اجازه پیوستنش به میلان صادر شد. رونالدینیو دیگر نتوانست نمایش های زیبایش در بارسا را تکرار کند. او اخیرا در بازی ال کلاسیکوی اسطوره ها بار دیگر قابلیت های فراوانش را نشان داد که با افزایش سن رنگ نباخته اند.

 

 

مسی زندگی سختی دارد، دقیقا مثل من

 

 

رونالدینیو و لیونل مسی دوستان صمیمی بودند و این رفاقت هنوز حفظ نشده است. رونی در مورد دوستی با مسی به کانال توئیچ ایبای یانوس گفت:« من و لئو هر روز باهم صحبت نمی کنیم چون او زندگی سختی دارد، مشابه زندگی ای که من در دوران فوتبالم داشتم ولی هر زمان که فرصت نصیب مان شود، ساعت ها از مسائل مختلف حرف می زنیم.

در فینال کوپا آمه ریکا به آرژانتین باختیم که طبعا برایم ناراحت کننده بود ولی از سوی دیگر برای لئو خوشحال شدم که بالاخره به افتخار ملی دست یافت. وقتی دوستانم خوشحال باشند، انگار من خوشحالم.»

 

 

مسی زندگی سختی دارد، دقیقا مثل من

 

 

تعقیب فوتبال و بازی های بارسلونا:« قطعا همینطور است ولی مدت هاست که یک بازی 90 دقیقه ای را کامل ندیده ام چرا که حوصله ام سر می رود. من خلاصه بازی های مهم و یا گل ها را تماشا می کنم. از تماشای کامل یک بازی فوتبال خوشم نمی آید. در هر صورت فوتبال با زندگی من عجین شده و تا زمانی که زنده ام، همینطور خواهد بود.»

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو