اولیویه ژیرو: بازی کردن در میلان باعث افتخار است؛ خودم را به عنوان یک بازیکن ذخیره تصور نمی کنم

منبع: طرفداری

15

1400/5/11

18:20


اولیویه ژیرو: بازی کردن در میلان باعث افتخار است؛ خودم را به عنوان یک بازیکن ذخیره تصور نمی کنم

اولیویه ژیرو در مورد انتقال به میلان علی رغم تماس اینتر با او و همچنین زوج احتمالی اش با ابراهیموویچ صحبت کرد.

اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی میلان امروز در کنفرانس خبری معارفه خود در این باشگاه حاضر شد و در مورد حضور در میلان و بازی در کنار ابراهیموویچ صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت گل، ژیرو در این کنفرانس خبری گفت:

وقتی بچه بودم، آرسنال و میلان را به خاطر حضور فرانسوی ها تحسین می کردم. من افتخار می کنم که توانسته ام در هر دو باشگاه بازی کنم. من بازی پاپین و شوچنکو را تماشا کردم، ما دوست هستیم و اغلب برای تصمیم گیری در مورد آینده ام با آن ها صحبت می کنم. بازی کردن در این تیم باعث افتخار است. من لبخند را به تمرینات می آورم، این همیشه سبک من بوده است. بدون رنج، گنج میسر نمی شود؛ این همیشه شعار من بوده است. من می خواهم نه تنها بازیکنی بزرگ، بلکه شخصی بزرگ باشم. من سعی می کنم تا بیشترین حد ممکن حرفه ای باشم.

ژیرو در ادامه در مورد زوج او و ابراهیموویچ گفت:

این فرصت بزرگی برای بازی در کنار ابراهیموویچ است. آقای پیولی ترکیب را انتخاب می کند، نه من. من اینجا هستم تا تجربه ام را به تیم منتقل کنم و مطمئن هستم که می توانیم زوج او و من را تشکیل دهیم. ابراهیموویچ شخصیت بزرگی دارد، من فرصت صحبت با او در تمرینات را داشتم. من با تواضع زیادی به اینجا آمده ام تا سخت کار کنم. فکر می کنم ما هر دو می توانیم بیشترین چیز را برای تیم به ارمغان بیاوریم. اگر سرمربی بخواهد، ما می توانیم در کنار هم بازی کنیم. میلان فقط ابراهیموویچ و ژیرو نیست، بازیکنان بزرگ دیگری هم در این تیم حضور دارند. از استقبالی که از من شد، بسیار خوشحالم. ما از چیزی که ژیرو و ابراهیموویچ با هم انجام خواهند داد، تعجب نمی کنیم اما سخت کار می کنیم. این موضوعی است که بسیاری را نگران می کند.

می خواهم با میلان جام ها را فتح کنم، من برای این منظور نیز اینجا هستم. اهدافم؟ اینجا به شما نخواهم گفت. من نهایت تلاشم را برای تیم می کنم و امیدوارم که تا بیشترین حد ممکن برای تیم گلزنی کنم. من خودم را به عنوان یک بازیکن ذخیره تصور نمی کنم، پیولی تصمیم خواهد گرفت. وقتی به اینجا آمدم، در این تیم نهایت تلاشم را می کنم تا بیشترین بازی ممکن را انجام دهم. من در مورد خودم نگران نیستم، بلکه به فکر تیم هستم. همیشه در دوران حرفه ای خود مقابل افرادی قرار می گیرد که از شما متنفر هستند، حتی وقتی به سطح بسیار بالایی می رسید نیز حرف هایی می شنوید. من نمی خواهم خودم را با مسی و رونالدو مقایسه کنم اما گاهی حتی در مورد آن ها نیز حرف های بدی گفته می شود.

ژیرو در مورد احتمال انتقالش به اینتر و پایان مسیرش در چلسی گفت:

فکر می کنم که در حال انجام کار درستی هستم و سرنوشت من بازی در میلان بود، حتی با این که اینتر با من تماس گرفت. ماجراجویی من در چلسی به پایان رسید، سرمربی به مهاجمان دیگری فکر می کرد، در نتیجه زمان جدایی فرا رسیده بود.

او در ادامه در مورد پیراهن شماره 9 گفت:

من خرافاتی نیستم. من یک مسیحی هستم و باور دارم که می توانم با فشاری که این پیراهن به من تحمیل می کند، کنار بیایم. پیراهنی که اینزاگی، فن باستن و پاپین به تن کردند. من تمام تلاشم را می کنم تا باعث افتخار هواداران شوم.

ژیرو در پایان در مورد حکیم زیاش که از گزینه های جانشینی چالهان اوعلو است، گفت:

او بازیکن بزرگی است. در چند دیداری که در کنار هم بازی کردیم، درک خوبی از هم داشتیم. او پای چپ فوق العاده ای دارد. هر چقدر بازیکنان بزرگ بیشتری در تیم داشته باشیم، عملکرد بهتری نیز می توانیم داشته باشیم. من بسیار خوشحال می شوم که به او برای حضور در میلان خوشامد بگویم.


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو