مصطفی رضایی: شرکت آلومینیوم در مورد منصوریان تصمیم می‌ گیرد نه ما

منبع: طرفداری

15

1400/5/11

18:20


مصطفی رضایی: شرکت آلومینیوم در مورد منصوریان تصمیم می‌ گیرد نه ما

نایب رییس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم تصمیم ‌گیری در مورد علیرضا منصوریان را به بعد از جلسه هیئت مدیره شرکت هلدینگ آلومینیوم موکول کرد.

مصطفی رضایی، نایب رییس هیات مدیره باشگاه آلومینیوم در مورد جلسه اخیر هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم با حضور علیرضا منصوریان در مورد ادامه همکاری این مربی با تیم فوتبال این باشگاه گفتگویی انجام داد.

به گزارش طرفداری، رضایی در گفتگو با میزان اظهار داشت:

توضیحات علیرضا منصوریان را در جلسه هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم شنیدیم. علارغم توانمندی‌هایی که این مربی دارد و سابقه خوبی که پیش از این از خود نشان داده تصمیم گیری در مورد او به هیئت مدیره هلدینگ کارخانه آلومینیوم سپرده شد.

وی ادامه داد:

به این ترتیب ما منتظر نقطه نظرات آقایان می مانیم.قرار است در این خصوص نشستی در هیئت مدیره هلدینگ برگزار شود و پس از آن تصمیم نهایی را میگیریم. هیئت مدیره باشگاه در این فقره دخل و تصرفی ندارد.

نایب رییس هیات مدیره باشگاه آلومینیوم در پاسخ به این سوال که آیا برخی اعضای هیئت مدیره با ادامه همکاری با علیرضا منصوریان بر اساس نتایج ضعیفی که طی هفته های اخیر گرفته مخالفند گفت:

منصوریان را به هیئت مدیره هلدینگ واگذار کردیم و این موضوع ربطی به موافقت یا مخالفت اعضای هیئت مدیره باشگاه ندارد. روند کار شرکت‌های اقماری هلدینگ به این شکل است که ساختار های کلیدی مثل مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و سرمربی را خودشان تعیین کرده و در موردش تصمیم می‌گیرند. قبلا هم به همین شکل بود و منصوریان با همین روند به عنوان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم انتخاب شد. ابتدا در هیئت مدیره شرکت هلدینگ در موردش نظرخواهی شد و بعد از آن هدایت تیم فوتبال آلومینیوم را به او سپردند.

رضایی در پاسخ به برخی شایعات در مورد برکناری سعید عباسی از مدیرعاملی باشگاه آلومینیوم تاکید کرد:

در مورد عباسی نیز وضعیت به همین شکل است و این ترکیبات را هلدینگ تعیین می‌کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو