مبارزه کارنیج با ونوم در تریلر جدید فیلم Venom 2 با بازی تام هاردی

منبع: زومجی

20

1400/5/11

18:31


مبارزه کارنیج با ونوم در تریلر جدید فیلم Venom 2 با بازی تام هاردی

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدید فیلم Venom: Let There Be Carnage منتشر شده است. سونی پیکچرز امروز تریلر جدیدی از فیلم Venom 2 را منتشر کرد که در طول این تریلر روش تبدیل شدن کلیتوس کسدی به کارنیج نمایش داده می‌شود که تنها با گاز گرفتن ادی براک، توانست صاحب سیمبیوت شود. در ادامه شاهد فرار از زندان کسدی که حالا به کارنیج تبدیل شده، هستیم و در طول تریلر مبارزه او با ونوم نیز نمایش داده می‌شود. همچنین این تریلر شوخی‌های بیشتری از رابطه ادی براک با ونوم را نیز نشان می‌دهد و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

البته در طول تریلر جدید فیلم Venom: Let There Be Carnage شاهد ورود شیریک نیز هستیم، اما فعلا تصاویری از همکاری او با کارنیج برای مبارزه با ونوم منتشر نشده است. فیلم Venom در سال ۲۰۱۸ ‌روی پرده‌های سینما رفت و با اینکه نتوانست نقدهای چندان مثبتی را دریافت کند، اما این فیلم موفق شد بیش از ۸۵۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند که این فروش شامل فروش بیش از ۲۱۳.۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی و حدود ۶۴۱.۵ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. 

تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم)، وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی (کارنیج)، میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، نائومی هریس در نقش شیریک (Shriek) و استیون گراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Venom: Let There Be Carnage حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی دنباله فیلم Venom براساس فیلمنامه‌ای از کلی مارسل، بر عهده اندی سرکیس با سابقه کارگردانی فیلم Mowgli: Legend of The Jungle و فیلم Breathe بوده است.

فیلم Venom: Let There Be Carnage قرار است در تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) اکران شود. 


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو