تغییر عقیده سولسشر، ستاره هلندی ماندنی شد

منبع: ورزش 3

15

1400/5/11

18:33


سرمربی نروژی منچستریونایتد حالا دیگر مشکلی با ماندنی شدن دونی فان دبیک ندارد.

تغییر عقیده سولسشر، ستاره هلندی ماندنی شد

به گزارش "ورزش سه"، دونی فان دبیک در تابستان سال گذشته و با انتقالی 40 میلیون پوندی از آژاکس راهی اولدترافورد شد. هواداران منچستریونایتد تصور می کردند خیال شان تا سال ها از داشتن یک هافبک جنگنده در میانه میدان راحت است. اما فصل اول حضور فن دبیک در ترکیب یونایتد چندان خوب پیش نرفت و او با تحمل نیمکت نشینی های متوالی، تنها چهار بار در لیگ برتر در ترکیب ثابت اوله گونار سولسشر قرار گرفت.

 

 

تغییر عقیده سولسشر، ستاره هلندی ماندنی شد

 

 

سرمربی جوان و نروژی گزینه هایی مانند برونو فرناندز، پل پوگبا، اسکات مک تومینای، فرد و نمانیا ماتیچ را به فن دبیک ترجیح داد و گفته می شد این هافبک 25 ساله و هلندی قصد جدایی از یونایتد را در سر دارد.

حتی صحبت از پیشنهاد بارسلونا نیز مطرح شد اما امروز تلگراف خبر داد که سولسشر با ایجاد تغییراتی تاکتیکی متقاعد شده تا از فان دبیک در فصل پیش رو بیشتر استفاده کند و پس از صحبت با او، ستاره هلندی را باید ماندنی دانست.

 

 

تغییر عقیده سولسشر، ستاره هلندی ماندنی شد

 

 

سولسشر فصل گذشته از دو هافبک دفاعی یعنی فرد و مک تامینای استفاده می کرد و به همین دلیل جایی برای فان دبی; در ترکیب اصلی نبود ولی او قصد دارد فصل پیش رو از یک هافبک دفاعی استفاده کند و به این ترتیب فان دبیک فرصت بیشتری برای اثبات توانایی هایش خواهد داشت.

فان دبیک که جایگاهش در تیم ملی هلند را هم از دست داده، حالا خوشبین است که بتواند همان ستاره تاثیرگذار آژاکس شده و وارد قلب دوست داران منچستر شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو