با رفتن «آذرمیدخت آذرهوش»؛ «وحید علیمردانی» مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما شد

منبع: سینما پرس

11

1400/5/11

18:47


سینماپرس: آذرمیدخت آذرهوش مدیرگروه کودک و نوجوان شبکه دو از این گروه رفت و وحید علیمردانی به عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما منصوب شد.

آرم شبکه دو سیما*

سینماپرس: آذرمیدخت آذرهوش مدیرگروه کودک و نوجوان شبکه دو از این گروه رفت و وحید علیمردانی به عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما منصوب شد.

به گزارش سینماپرس، راسم تودیع آذرمیدخت آذرهوش و معارفه وحید علیمردانی به عنوان مدیر پیشین و جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما برگزار شد. در این مراسم که با حضور محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو و جمعی از مدیران این شبکه برگزار شد از تلاش‌های آذرمیدخت آذرهوش قدردانی و فرید علیمردانی به عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان معرفی شد.

محمدرضا جعفری جلوه با اشاره به تلاش‌های آذرمیدخت آذرهوش در سالیان متمادی فعالیتش در سازمان صدا و سیما، بیان کرد: ایشان طی این سال‌ها در مسئولیت‌های مختلفی فعال بوده‌اند، بنده نیز در بعضی دوران ها با وی مجاورت کاری داشته و از همکاری‌ اش بهره‌مند بودم. در شبکه دو نیز طی این سال‌ها عهده‌دار گروه کودک و نوجوان شبکه دو بوده است که مسئولیتی سنگین است.

مدیر شبکه دو در ادامه ضمن معرفی فرید علیمردانی به عنوان مدیر جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو بیان کرد: آقای علیمردانی طی سال‌ها تمرکزش در حوزه رسانه متوجه مخاطب کودک و نوجوان بوده و از خانواده‌ای هم برخوردار است که در این عرصه ریشه دارند. در سال‌های اخیر نیز در حوزه کودک و نوجوان در شبکه جام جم فعال بوده‌ است.

این مقام مسئول در ادامه متذکر شد: کودک و نوجوان از گروه‌های پر کار و پر ثمر این شبکه است و شبکه دو تنها شبکه‌ واجد یک گروه تخصصی کودک و نوجوان است. در کنار شبکه‌های تخصصی دیگر در این حوزه، تشخصی که شبکه دو در این عرصه دارد بارز و گویاست. تولیدات این گروه غالبا از برنامه‌های پرمخاطب و موثر شبکه بوده و هستند. بِرندهایی که این گروه داشته، دارد و توفیقاتی که در این زمینه حاصل شده است نشان دهنده دوران کاری موثری است که مدیر این گروه سپری کرده است.

در ادامه مدیر شبک دو سیما با اعطای تقدیرنامه‌ای از زحمات مدیر پیشین گروه کودک و نوجوان شبکه دو قدردانی و با خوانش حکمی به صورت رسمی وحید علیمردانی را به عنوان مدیر جدید این گروه معرفی کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو