نظر سنجی: آلکنو بماند یا برود؟

منبع: ورزش 3

12

1400/5/11

19:05


احتمال زیادی دارد سرمربی روس تبار والیبال ایران پست خود را در ایران ترک کند.

نظر سنجی: آلکنو بماند یا برود؟

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که آرزوهای دور و دراز تیم ملی والیبال در المپیک توکیو روز گذشته با شکست ناباورانه سه بر دو مقابل ژاپن خیلی زود به پایان رسید بحث و اظهارنظر درباره ادامه فعالیت ولادیمیر آلکنو بر سر زبان طرفداران والیبال در ایران است.

 

او که دومین تورنمنت خود را با ایران پشت سر گذاشت با نتایج نه چندان مثبت در رقابت‌های لیگ ملت‌ها، در المپیک نیز با وجود شروع عالی و پیروزی بر لهستان در نهایت موفق نشد تیم ایران را به دور بعدی این رقابت‌ها برساند با این حال حذف میلیمتری ایران و البته رقابت پذیری بچه‌های والیبال در این تورنمنت سخت همچنان این امید را برای طرفداران والیبال زنده نگه داشته که شعله والیبال در ایران خاموش نمی‌شود.

 

ولادیمیر آلکنو با کوله باری از افتخارات و تجربیات بین المللی هواخواهان خود را در ایران پیدا کرده و پس از خولیو ولاسکوی آرژانتینی اولین مربی است که طرفداران جدی در ایران دارد. مردی که به نظر نظم خوبی بر تیم ملی حاکم کرده بود و با وجود حذف ایران در دور گروهی می‌توان به کارش نمره قبولی داد.

 

مربیان بومی والیبال نسبت به عملکرد آلکنو انتقاد جدی دارند و ادامه فعالیت او را به صلاح والیبال نمی‌دانند و به عقیده آن‌ها یک مربی ایرانی می‌تواند ادامه مسیر والیبال ایران را بر عهده بگیرد که البته برنامه هم پیش از المپیک بر این بوده چرا که فدراسیون والیبال در مضیقه شدید مالی است و معلوم نیست بتواند کار خود را با ولادیمیر آلکنو را ادامه دهد.

 

اگر جزو آن دسته از علاقه مندانی هستید که رقابت‌های والیبال المپیک را دنبال می‌کردید حتما نظر خود را درباره سرنوشت آینده این رشته تیمی پرطرفدار دارید و می‌توانید نظر خود را به صورت کامنت پای این مطلب بگذارید. سوال ما مشخص است: آلکنو برود یا بماند؟ آیا با تمدید قرارداد وی موافق هستید یا فکر می‌کنید می‌شود مربی خارجی دیگری جای او را بگیرد؟ 

 

از آنچه که از صحبت های مسئولان برمی‌آید هدف فدراسیون در آینده تغییر نسل و حضور قدرتمند در رقابت‌های المپیک پاریس ۲۰۲۴ خواهد بود کاری که استارت آن را آلکنو با جوان کردن تیم ملی زده بود. 


کامنتتهای  شما با حداقل زمان در بخش نظرات ورزش سه منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو