حتی با وجود حذف والیبال از المپیک؛ هنوز هم شما را دوست داریم

منبع: طرفداری

22

1400/5/11

20:21


حتی با وجود حذف والیبال از المپیک؛ هنوز هم شما را دوست داریم

ایران برابر تیم ملی ژاپن 3-2 شکست خورد، برد برابر ژاپن در دسترس ما بود اما ژاپنی ها مثل بازی در لیگ ملت ها انگار جادوگر شده بودند

به گزارش طرفداری، ایران در والیبال المپیک با 2 برد و 3 باخت حذف شد.

ایران تنها یک بازی بد در این مسابقات داشت، برابر کانادا که اگر به این تیم نمی باختیم، امروز صعود کرده بودیم اما مهم این است بچه ها در بازی های بعد خوب و شایسته تر از لیگ ملتها عمل کردند.

تعارف را کنار بگذاریم، ایران بالاتر از انتظار ظاهر نشد، همین اندازه، حد ما در والیبال دنیاست، هنوز هم این تیم شک بر انگیز است، هنوز هم این تیم زیبا بازی می کند، هنوز هم این تیم محبوب است، هر چند بازیکنانش به 35 سال و 34 رسیده است اما هنوز برای خیلی ها بهترین است، شاید نسل معروف و موسوی و مرندی تمام شده باشد، شاید امروز والیبال ما با جواد کریمی و مجرد و حضرت پور فرقی با تیم با تجربه خود نداشته باشد اما به هر حال نسل معروف و موسوی و غفور و عبادی پور و... به والیبال ایران با تلاش و غیرت خود اعتبار داده است، هر چند درخشش والیبال با نسل قبل تر آغاز شد اما در این نسل به اوج رسید.

والیبال برابر لهستان و ونزوئلا عالی کار کرد، برابر ژاپن قابل قبول بودیم، برابر ایتالیا کمی لغزش داشتیم و تنها برابر کانادا بد بودیم، شکست برابر ژاپن هم تلخ نبود، نتایج آن ها در لیگ ملت ها را ببینید متوجه خواهید شد ژاپن در بهترین روزهای 40 سال اخیر والیبال خود است.

مردان والیبال ما بهتر از همه رشته های ورزشی تیمی ما عمل کرده اند، هنوز هم دوستشان داریم حتی با وجود حذفشان، شاید اگر آلکنو 5 سال قبل در المپیک 2016 سرمربی ما بود نتیجه بهتری با او می گرفتیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو