شورش هری کین هم فایده نخواهد داشت

منبع: ورزش 3

15

1400/5/11

20:54


دانیل لووی، رئیس باشگاه تاتنهام، مصمم است با وجود اقدام  امروز صبح امروز هری کین، او را حفظ کند.

شورش هری کین هم فایده نخواهد داشت

به گزارش "ورزش سه"، هری کین، ستاره گلزن و 27 ساله تاتنهام به شدت مورد توجه منچسترسیتی قرار گرفته و خود نیز علاقه شدیدی برای انتقال به مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر دارد. هری کین صبح امروز پس از بازگشت از تعطیلات تابستانی خود در تمرینات اسپرز حاضر نشد تا اینگونه اعتراض خود را به سیاست های باشگاه نشان دهد. سه سال از قرارداد هری کین با تاتنهام باقی مانده، اما به نظر می رسد هری کین از تابستان یک سال قبل با باشگاه برای جدایی در این مقطع توافق کرده و حالا معتقد است مدیران تاتنهام زیر قول خود زده اند.

 

شورش هری کین هم فایده نخواهد داشت

 

البته دنیل لووی، رئیس اسپرز به صراحت اعلام کرده که او از پذیرش پیشنهادی کمتر از 150 میلیون پوند برای فروش هری کین امتناع می کند و بدین ترتیب شرایط برای انتقال این ستاره گلزن به منچسترسیتی دشوار شده است.

 

نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد علیرغم عدم حضور هری کین در تمرین صبح دوشنبه، دنیل لووی همچنان مصمم است تا تابستان امسال این بازیکن را حفظ کند. هیچ چیز در ذهن مدیران اسپرز تغییر نکرده و و لووی حتی حاضر نیست به پیشنهادات زیر 150 میلیون پوند گوش کند.

 

پرداخت این رقم از سوی منچسترسیتی باعث می شود هری کین بعد از نیمار و کیلیان امباپه، به سومین بازیکن گران قیمت تمام تاریخ تبدیل شود. این در حالیست که سیتی در حال توافق گران قیمت با استون ویلا برای خرید جک گریلیش، ستاره انگلیسی و جوان خط میانی این تیم نیز استت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو