آلکنو- ایران؛ ماندنی در کار نیست!

منبع: ورزش 3

17

1400/5/11

22:18


طبق اخبار دریافت شده قرارداد آلکنو که برای دو تورنمنت لیگ ملت‌ها و المپیک بسته شده بود دیگر تمدید نخواهد شد.

آلکنو- ایران؛ ماندنی در کار نیست!

به گزارش "ورزش سه"، والیبال ایران که در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و با افتخار آفرینی و بردهایش علاقه‌مندان بیشتری نیز پیدا کرده تلخ ترین روزهای دهه اخیر خود را سپری می‌کند.

 

شاید دلیل نتیجه نگرفتن ایران را بشود در یک سالی که تیم ملی سرمربی نداشت جست و جو کرد و در فاصله کوتاهی که تا لیگ ملت‌های والیبال ایتالیا مانده بود این سرمربی روس تبار ایران را که از شرایط تمرین و مسابقات دور افتاده بود تحویل گرفت.

 

 

آلکنو- ایران؛ ماندنی در کار نیست!

 

 

آلکنو در ایتالیا دست به کار بزرگی زد و چند بازیکن جوان و استثنایی را به عرصه جهانی معرفی کرد که از آن‌ها می‌توان به کاظمی، صالحی و سعادت اشاره کرد. باخت‌های ایران در لیگ ملت‌ها باعث شد انتقاداتی به این مربی وارد شود و پیش از المپیک نیز با اعلام لیست نهایی تنش‌های عجیبی متوجه سرمربی ایران شد.

 

ایران از دور گروهی المپیک با سه شکست حذف شد و حال طبق اخبار رسیده از منابع آگاه در فدراسیون والیبال قرارداد آلکنو که چندماه بیشتر نبوده تمدید نخواهد شد و شاید پس از مدت‌ها یک سرمربی ایرانی برای والیبال ایران انتخاب شود. راهی که از خولیو ولاسکوی محبوب شروع شد و شاید با آلکنوی پر افتخار به اتمام رسیده و پس از این، ایرانی‌ها این تیم را رهبری کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو