بارسلونا حاضر است در ازای نیمار، ۳ بازیکن را به پاری سن ژرمن بفرستد!

منبع: طرفداری

15

1398/4/20

23:41


بارسلونا حاضر است در ازای نیمار، ۳ بازیکن را به پاری سن ژرمن بفرستد!

بارسلونا تا این لحظه برای نیمار هیچ پولی به پاری سن ژرمن پیشنهاد نداده، اما آماده است ۳ بازیکن خود را فدای بازگشت ستاره برزیلی کند.

طرفداری- بدیهی است که نیمار می خواهد پاری سن ژرمن را ترک کند. احتمال بازگشت نیمار، به طور کاملا جدی وجود دارد اما تا این لحظه، دو باشگاه پاری سن ژرمن و بارسلونا به طور جدی بر سر میز مذاکره ننشسته اند.

بارسلونا درگیر فرآیند پرداخت بند آزادسازی آنتوان گریزمان بود که انتظار می رود فردا به هواداران بلوگرانا معرفی شود. بعد از نهایی کردن خرید ستاره فرانسوی، بارسلونا بر روی بازگشت نیمار تمرکز خواهد کرد. به گزارش بیلد، بارسلونا تا این لحظه هیچ پولی به پاری سن ژرمن پیشنهاد نداده اما لیستی از ۴ بازیکن در اختیار لئوناردو قرار داده که آنها می توانند در ازای ۳ بازیکن از لیست، نیمار را به اسپانیا برگردانند.

چهار بازیکنی که بارسلونا به پاری سن ژرمن معرفی کرده عبارتند از: عثمان دمبله، فیلیپه کوتینیو، ساموئل اومتیتی و نلسون سمدو. بارسلونا به پاری سن ژرمن پیشنهاد داده که از بین این ۴ بازیکن، ۳ نفر را به فرانسه ببرد و در ازای آنها نیمار را به نیوکمپ بفرستد. باید دید آیا لئوناردو چنین پیشنهادی را قبول خواهد کرد یا خیر.

مطالب مشابه