مدل جدید نکسوس 6P در راه است

منبع: آکاایران

4

1398/4/21

02:56


مدل جدید نکسوس 6P در راه است

مدل جدید نکسوس 6P در راه است

آکاایران: براساس اطلاعات قرار گرفته در بنچمارک Geekbench شرکت هوای در حال ساخت مدل جدید نکسوس 6P با سخت افزار قوی تر است.

در حالی که مدل فعلی نکسوس 6P با تراشه ی اسنپ دراگون 810 و سه گیگابایت رم راهی بازار شده بود، مدل جدید با سخت افزار بهتری در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

با توجه به اطلاعات قرار گرفته در بنچمارک GeekBench مدل جدید این تلفن همراه هوشمند با تراشه ی اسنپ دراگون 820، چهار گیگابایت رم و اندروید N در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. درحالی که شایعات به ساخت نکسوس های جدید توسط HTC اشاره می کنند، کسی فکر نمی کرد که هواوی مدل جدید نکسول 6P را راهی بازار کند. به نظر می رسد که شرکت HTC در قرار دادی طولانی مدت، تصمیم گرفته نکسوس های بعدی را برای گوگل تولید کند.

مدل جدید نکسوس 6P در راه است - آکا

مشخصات لو رفته از نکسوس 6P جدید

گوشی نکسوس 6P جدید از تراشه ی اسنپ دراگون 820 با فرکانس 1.59 گیگاهرتز بهره می برد که پردازنده ی گرافیکی Adreno 530 را در خودش قرار داده است. به نظر نمی رسد که اطلاعات منتشر شده اشتباه باشند و همین موضوع احتمال عرضه ی دو نکسوس جدید از طرف هواوی و HTC را افزایش می دهد. باید ببینیم که شرکت گوگل چه تصمیمی برای نسل جدید گوشی های نگسوس گرفته است.

 

مدل جدید نکسوس 6P در راه است - آکا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو